شکلات فانتزی ولنتاین؛ زبان جهانی عشق

وبوتو
30 فروردین, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات فانتزی ولنتاین

اولین چیزی که بعد از شنیدن کلمه ولنتاین به ذهنمان می‌رسد، شکلات است. این روز با شکلات مترادف شده است و هیچ‌کس نمی‌تواند ولنتاین را بدون شکلات‌های خوشمزه‌اش تصور کند. در این روز عاشق‌های شهر، عشق خود را با گل، هدیه و البته شکلات ابراز می‌کنند. اولین باری که شکلات و عشق با هم معنی پیدا کردند به 500 سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد. وقتی که مایاها در مراسم‌های ازدواجشان دانه‌های کاکائو را دم می‌کردند و می‌نوشیدند و از آن به عنوان «هدیه خدایان» اسم می‌بردند. حدود 2000 سال بعد شکلات کم کم به اروپا رسید و چند صد سال بعد یک مرد باهوش به نام ریچارد کادبری ایده‌ی میلیون دلاری خود را برای روز ولنتاین اجرا کرد. او شروع به تولید شکلات فانتزی ولنتاین کرد. کادبری این شکلات‌ها را در جعبه‌هایی به شکل قلب تولید و روانه‌ی بازار کرد. به طرز باورنکردنی‌ای از این بسته‌بندی استقبال شد و از آن روز شکلات با روز ولنتاین معنی جدیدی پیدا کرد.

با دو نوع شکلات فانتزی ولنتاین بیشتر آشنا شوید

شکلات‌هایی که در روز ولنتاین محبوب هستند؛ انواع مختلفی دارند. هر کدام از این شکلات‌ها بافت و طعم ویژه‌ی خودش را دارد که در ادامه با دو نوع آن آشنا می‌شویم.

1- ترافل‌ها

این شکلات‌های کوچک و فانتزی یکی از محبوب‌ترین شکلات‌هایی است که عشاق در روز ولنتاین بهم هدیه می‌دهند. ترافل از ترکیب خامه و شکلات به دست میاید و با مواد خوشمزه و متفاوتی روکش می‌شود.

ترافل‌های خوشمزه با روکش شکلات

ترافل‌های خوشمزه با روکش شکلات

2- بن بن‌ها

یکی دیگر از شکلات‌های محبوب روز ولنتاین، بن بن‌ها هستند. بن بن‌ها با مغزی‌های مختلف پر شده و در آخر با یک لایه شکلات کاور می‌شوند. تنوع در بن بن‌ها به حدی زیاد است که برای انتخاب شما را کاملا سردرگم می‌کند.

بن بن‌های یکی از فانتزی‌ترین شکلات‌های دنیا هستند.

بن بن‌های یکی از فانتزی‌ترین شکلات‌های دنیا هستند.

ایده‌های برای شکلات فانتزی ولنتاین

چرا وقتی می‌توانید خلاقیت داشته باشید و شکلات را به یک هدیه ویژه تبدیل کنید؛ این‌کار را انجام نمی‌دهید؟ در ادامه چند ایده گذاشته‌ایم که مطمئنیم هر آدم عاشق شکلاتی را خوشحال می‌کند.

1- شکلات دست‌ساز

هدیه دادن شکلاتی که با دست و مهم‌تر از آن با عشق ساخته شده باشد؛ به هدیه شما مفهموم قشنگی می‌دهد. شما با هدیه دادن شکلات دست‌ساز به کسی که دوستش دارید به او نشان می‌دهید تا چه حد برای شما اهمیت داشته است. در ضمن می‌توانید با شکلات دست‌ساز هدیه‌تان را شخصی سازی کنید و از مواد مورد علاقه‌تان در شکلات استفاده کنید.

2- سبد شکلاتی

سبد شکلاتی یک ایده دیگر است که می‌توانید در ولنتاین آن را اجرا کنید. برای این‌کار فقط کافیست شکلات‌هایی که دوست دارید را در یک سبد به‌طرز زیبایی بچینید.

سبد شکلاتی؛ یک ایده خوب برای شکلات فانتزی ولنتاین

سبد شکلاتی؛ یک ایده خوب برای شکلات فانتزی ولنتاین

3- شکلات سورپرایزی

می‌توانید از یک شکلات‌ساز بخواهید برای شما شکلات سورپرایزی درست کنند. شکلات‌های سورپرایزی در مناسبت‌های مختلف کاربردهای زیادی دارد. این شکلات‌ها تو خالی هستند و شما می‌توانید داخل آن را با یک پیام عاشقانه یا هر چیز دیگری که شما و معشوقتان دوست دارید؛ پر کنید.

شکلات سورپرایزی؛ یک ایده خوب دیگر برای شکلات فانتزی ولنتاین

شکلات سورپرایزی؛ یک ایده خوب دیگر برای شکلات فانتزی ولنتاین

جمع‌بندی

شکلات یک راه لذت‌بخش و شیرین است برای اینکه بتوانید عشق خود را به کسی که دوستش دارید نشان دهید. بهتر است این هدیه ویژه را کمی ویژه‌تر کنید و با هدیه دادن شکلات دست‌ساز هدیه خود را شخصی و خاص کنید. اگر خودتان به تنهایی از پس این‌کار برنمی‌آیید؛ بهتر است از یک شکلات‌ساز ماهر کمک بگیرید. چوکوچاملی یکی از بهترین برندهای شکلات دست‌ساز در ایران است. فقط کافیست اینجا را چک کنید تا با شکلات‌های متنوع و دست‌ساز چوکوچاملی بیشتر آشنا شوید. شکلات دست‌ساز نسبت به شکلات‌های صنعتی سالمتر هستند و کیفیت بالاتری هم دارند. برای اینکه در هدیه شکلاتی‌تان ردپایی از خودتان باقی بگذارید و شکلاتتان را شخصی‌سازی کنید؛ می‌توانید با تیم خوب چوکوچاملی تماس بگیرید و چیزی که مدنظرتان هست را با چوکوچاملی در میان بگذارید. چوکوچاملی در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت روز پاسخگوی شما عزیزان است. پس لطفا شماره‌های زیر را یادداشت کنید.

02122708795

09122704950

شما هم اگر ایده و یا نظری در مورد شکلات فانتزی ولنتاین دارید؛ لطفا با ما درقسمت کامنت در میان بگذارید. ما مشتاقانه منتظر صحبت‌های شما هستیم.

سوالات متداول

همه‌ی شکلات‌ها به نوعی سمبل عشق هستند. خصوصا اگر در روز ولنتاین هدیه داده شوند. اما در بین همه‌ی شکلات‌ها، شکلات تلخ شهرت بیشتری دارد.

خیلی‌ها نمی‌دانند اما شکلات هورمون سروتونین و دوپامین مغز را آزاد می‌کند که باعث افزایش انرژی می‌شود و خلق‌و‌خوی ما را بهتر می‌کند. این احساسات خوشایند معمولا با احساس عاشقی برابر است.

قطعا شکلات دست ساز انتخاب بهتری برای شکلات فانتزی ولنتاین است. چراکه در این شکلات‌ها مواد افزودنی و نگه‌دارنده استفاده نمی‌شود. همچنین تمام مواد اولیه درجه یک و باکیفیت هستند. این دو فاکتور روی سلامت و طعم شکلات تاثیر زیادی می‌گذارد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.