منو

درباره ما

آشنایی با برند چوکوچاملی

هر روز در چوکوچاملی جوی روان شکلات لطیف به مغزیجات و میوه‌جات طبیعی می‌پیوندد تا این پدیده جادویی پا به عرصه وجود بگذارد. سفر شکلات دست‌ساز چوکوچاملی از این‌جا شروع می‌شود. فرایند ساخت شکلات دست‌ساز آداب خاصی دارد و یک ماجراجویی کامل است. هر یک از این شکلات‌ها با دیگری متفاوت است و توجه ویژه‌ای به آن می‌شود. برای ساخت این شکلات‌ها نه از پودر شکلات که از شکلات خالص استفاده می‌شود. شکلات طبیعی و اصیل بسیار حساس است و باید به دقت در دمای معینی آب شود. این شربت نرم و روان برخلاف شکلات کارخانه‌ای مواد نگه‌دارنده‌ی مضر ندارد.

برای ساخت این اثر هنری به‌جای مواد طعم‌دهنده از بهترین مواد اولیه؛ از مغزیجات و میوه‌جات تازه و سالم استفاده می‌شود. شکلات واقعی برخلاف شکلات کارخانه‌ای لطافت خاصی دارد، خیلی زود روی زبان حل می‌شود و حس‌و‌حال فوق‌العاده‌ای می‌بخشد.

هر شکلات دست‌ساز یک اثر هنری است. نرگس فقیهی، مؤسس چوکوچاملی، کار خود را با تدریس نقاشی آبرنگ و ارائه آثارش در نمایشگاه‌ها آغاز کرد و در ادامه وارد هنر شکلات دست‌ساز شد تا زیبایی را با خوشمزگی پیوند دهد.

او مدرک فنی حرفه‌ای و مدرک ویمای ایتالیا را اخذ کرد و پیش لوئیس آمادو، شف آمریکایی دوره دید. اکنون هم آخرین ایده‌های شکلات دست‌ساز را نزد بهترین استادان جهان می‌آموزد. امروز او دوره‌های آموزشی در سطح ابتدایی، نیمه‌پیشرفته و پیشرفته برگزار می‌کند.

نرگس فقیهی با توجه به تجربیات و آموزش‌های فراوان دستورالعمل‌های جدیدی نوشته است که مخصوص چوکوچاملی است. دسر، کوکی‌های ویژه و کوکی های بدون شکر چوکوچاملی – که به‌جای شکر در آن‌ها از عسل استفاده می‌شود- و بسیاری از نوآوری‌های خوشمزه و جذاب دیگر که حتما باید امتحان کنید.

آدرس: نیاوران، سه راه یاسر، به سمت تجریش، پلاک 311
شماره تماس: 02122708795

 

کالاهایی که مشاهده کردید
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.