طرز تهیه کیک بیسکوییتی

وبوتو
28 آذر, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
کیک بیسکوییتی

طرز تهیه کیک بیسکوییتی

در این مطلب از سری مطالب آموزش چوکوچاملی قصد داریم تا طرز تهیه کیک بیسکوییتی بدون نیاز به فر را آموزش دهیم. برای یادگیری روش درست کردن این نوع کیک با ما همراه باشید… .

روش درست کردن Biscuit Cake

برای درست کردن کیک بیسکوییتی به مواد اولیه زیر نیاز است:

مواد لازم:

بیسکوییت: 200 گرم
آجیل: 100 گرم
کره: 80 گرم
نمک: به مقدار لازم
نوتلا: 200 گرم
پنیر خامه ای: 400 گرم
پودر قند: 50 گرم
خامه: 200 میلی لیتر

روش کار:

برای درست کردن Biscuit Cake ابتدا 200 گرم بیسکوییت را داخل ظرفی ریخته و با گوشت کوب برقی شروع به خرد کردن آن می کنیم. این کار آنقدر ادامه می دهیم تا بیسکوییت ها تقریبا تبدیل به آرد شوند. حالا 100 گرم آجیل را به وسیله گوشت کوب برقی کاملا خرد می کنیم و به بیسکوییت ها اضافه کرده و با قاشق آن ها را با هم ترکیب می کنیم. در ادامه 80 گرم کره را به ترکیبات داخل ظرف اضافه کرده و شروع به مخلوط کردن آن ها با یکدیگر می کنیم. ترکیبات را داخل قالب 18 سانتی متری می ریزیم و با قاشق و لیوان شروع به صاف کردن ترکیبات و هدایت آن به دیواره ها می کنیم.

حالا برای بخش خامه کیک بیسکوییتی ، ظرفی را آماده کرده و 2 00 گرم پنیر خامه ای و 200 گرم نوتلا داخل آن ریخته و با همزن برقی شروع به ترکیب کردن آن ها می کنیم. ترکیب این دو ماده غذایی را داخل قالب می ریزیم.

در ظرفی دیگر 300 میلی لیتر خامه را ریخته و با همزن برقی شروع به همزدن آن می کنیم و در ادامه 50 گرم پودر قند را به آن اضافه می کنیم و همزدن را ادامه می دهیم. حالا در ظرفی دیگر 200 گرم باقی مانده پنیر خامه ای را ریخته و با همزن برقی شروع به همزدن می کنیم و سپس ترکیب خامه و پودر قند را به آن اضافه کرده و مجدد با همزن برقی آن ها را ترکیب می کنیم. حالا ترکیبات را داخل قالب ریخته و روی آن را برای تزیین با آجیل و سس شکلات می پوشانیم. حالا قالب را حدود یک ساعت به یخچال منتقل می کنیم تا کیک بیسکوییتی خودش را بگیرد.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.