روش درست کردن شکلات دست ساز بونتی

وبوتو
18 تیر, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز بونتی

روش درست کردن شکلات دست ساز بونتی

در این مطلب قصد داریم تا طرز تهیه شکلات محبوب Bounty را در منزل آموزش دهیم. همچنین در ادامه نیز ویدئویی از روش درست کردن شکلات دست ساز بونتی قرار می دهیم. با چوکوچاملی همراه باشید… .

طرز تهیه شکلات Bounty در منزل

برای درست کردن شکلات دست ساز بونتی به مواد اولیه ای که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم نیاز است:

مواد لازم:

300 گرم نارگیل
300 گرم شیر عسل
یک قاشق چای خوری وانیل طبیعی
400 گرم شکلات شیری تخته ای

روش کار:

برای درست کردن شکلات بونتی، در اولین قدم 300 گرم پودر نارگیل را داخل ظرفی ریخته و به آن 300 گرم شیر عسل و یک قاشق چای خوری وانیل طبیعی را اضافه کرده و شروع به مخلوط کردن آن ها می کنیم تا کاملا یکدست شوند. پس از ترکیب کامل نارگیل، شیر عسل و وانیل با یکدیگر، با دست شروع به برداشتن مقداری از ترکیبات کرده و شروع به فشرده کردن آن ها به صورت بیضی شکل می کنیم تا تقریبا شکل واقعی شکلات Bounty را به خود بگیرد. پس از اتمام ترکیبات داخل ظرف، آن ها به مدت یک ساعت به فریزر منتقل می کنیم.

در قدم بعدی، برای درست کردن روکش شکلاتی شکلات دست ساز بونتی ، 400 گرم شکلات شیری تخته ای را ابتدا خرد کرده و در ادامه به روش بن ماری شکلات را ذوب می کنیم. پس از رقیق شدن کامل شکلات، آن را از روی شعله برداشته و اجازه می دهیم تا کمی خنک شود. پس از کاهش دما، بونتی ها درست شده را از فریزر خارج کرده و در داخل ظرف حاوی شکلات انداخته و تمام آن ها را به شکلات آغشته می کنیم. پس از آنکه تمام بونتی ها را به شکلات آغشته کردیم، آن ها را به مدت 30 دقیقه به یخچال منتقل می کنیم تا کاملا شکلات آن خودش را بگیرد و آماده خوردن شوند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.