روش درست کردن ترافل دست ساز با روکش مغزیجات

وبوتو
12 دی, 1399
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ترافل دست ساز با روکش مغزیجات

روش درست کردن ترافل دست ساز با روکش مغزیجات

در این مقاله قصد داریم تا روش درست کردن ترافل دست ساز با روکش مغزیجات را آموزش دهیم و در ادامه نیز ویدئویی از نحوه درست کردن این نوع Brigadeiro Truffle قرار می دهیم. با چوکوچاملی همراه باشید… .

نحوه درست کردن Brigadeiro Truffle

برای درست کردن ترافل دست ساز با روکش مغزیجات نیاز به یکسری مواد اولیه داریم که در ادامه به این مواد اشاره می شود:

مواد مورد نیاز:

کره 15 گرم
شیر عسل 400 گرم
پودر کاکائو 30 گرم
مغزیجات به میزان لازم

روش کار:

برای تولید ترافل دست ساز باروکش مغزیجات باید ابتدا 15 گرم کره را داخل یک ظرف انداخته و بر روی شعله قرار دهیم تا کره کاملا آب شود. در مرحله بعد، 400 گرم شیر عسل را به ظرف اضافه می کنیم. سپس با یک الک، 30 گرم پودر کاکائو را به مواد داخل ظرف بر روی شعله اضافه می کنیم.

حالا شروع به ترکیب کردن مواد با یکدیگر بر روی شعله کم می کنیم و این کار را به مدت 6 تا 8 دقیقه ادامه می دهیم تا مواد داخل ظرف به حد کافی غلیظ شوند. پس به دست آمدن غلظت مورد نظر، مواد را داخل یک بشقاب ریخته و اجازه می دهیم تا به مدت یک ساعت مواد داخل ظرف خنک شود.

پس از گذشت یک ساعت، مواد کاملا خنک شده و  می توان وارد مرحله بعد از تولید ترافل باروکش مغزیجات شد. ابتدا دست را با مقداری کره چرب می کنیم و سپس مقداری از مواد داخل بشقاب را برداشته و مانند یک توپ کاملا گرد می کنیم. حالا ترافل گرد شده را داخل ظرف حاوی مغزیجات مختلف قرار داده و کاملا آن را داخل ظرف غلت می دهیم تا کلیه نقاظ روی Truffle از مغزیجات پر شود. ترافل دست ساز ما آماده شده است، امیدوارم از میل کردن آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.