آموزش درست کردن آبنبات شکلاتی

وبوتو
1 تیر, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آبنبات شکلاتی

آموزش درست کردن آبنبات شکلاتی

یکی از اعضای تقریبا ثابت جشن ها و مهمانی ها آب‌ نبات شکلاتی است که مانند کیک طرفداران زیادی دارد، اما برخلاف کیک ها نیازی به پختن و زحمت زیاد ندارند و در عین حال بسیار جذاب هستند. در ادامه آموزش درست کردن آبنبات شکلاتی با چوکوچاملی همراه باشید…  .

در مهمانی ها و جشن های دورهمی چه برای بزرگتر ها و چه برای بچه ها هیچ چیزی به اندازه شکلات ها جذاب و پرطرفدار نیست به خصوص اگر با سلیقه خودتان و به زیبایی آن ها را تزئین کرده باشید. برای تزئین آب نبات شکلاتی می توانید از انواع مغزیجات، یا بیسکویت خرد شده، نارگیل و یا شکلات های رنگی استفاده کنید.

مواد مورد نیاز

هجده عدد بیسکویت شکلاتی با لایه وسطی شکلاتی خامه ای
حدود چهار انس پنیر خامه ای
نصف فنجان شیر شکلات یا خورده شکلات های نیمه شیرین
یک قاشق روغن گیاهی
چوب آب‌نبات یا چوب بستنی
نارگیل یا آجیل پودر شده یا هر گزینه دلخواه دیگر برای تزئینات

طرز تهیه آبنبات شکلاتی

مرحله اول

بیسکویت ها را از بسته بندی خارج کنید و داخل غذاساز بریزید. اجازه دهید تا به خوبی و کاملا خرد و مخلوط شوند. حالا می توانید پنیر خامه ای ها را به مخلوط بیسکویت های خرد شده بیفزایید و تا زمانی که مطکئن شوید هیچ تکه ی خرد نشده ای باقی نمانده است به خوبی به مخلوط کردن مواد ادامه دهید.

مرحله دوم

در مرحله دوم از تهیه آب نبات شکلاتی به یک سینی با سطح صاف نیاز داریم. یک کاغذ روغنی را کف سینی پهن کنید. مخلوطی که در مرحله ی قبلی تهیه کره اید را با دست به حالت توپک کوچک در بیاورید. اندازه توپک های آنبات شکلاتی نه زیاد کوچک باشد نه زیاد بزرگ تقریبا به اندازه یک اینچ.

مرحله سوم

چوب های آب‌نبات که قبلا آماده کرده بودید را داخل توپک ها فرو کنید و روی سینی با کاغذ روغنی بچینید و حدود نیم ساعت داخل فریزر بگذارید.

مرحله چهارم

در مرحله ای دیگر از درست کردن آب نبات شکلاتی به سراغ شکلات ها و روغن گیاهی می رویم. داخل مایکرویو یا به صورت بن ماری شکلات ها و روغن را آب کنید. پس از اینکه مقداری از حرارت کم شد، توپک هایی که فریز کرده بودید را وارد این مایع شکلاتی کنید. و تا خیس و ولرم است با هر آنچه که دوست دارید تزئین کنید.

در نهایت

در آخر آب نبات شکلاتی ها را دوباره به مدت یک ساعت داخل فریزر بگذارید تا اصطلاحا خودشان را بگیرند و کاملا آماده مصرف شوند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.