آموزش ویدئویی درست کردن پاپسیکل شکلاتی خانگی

وبوتو
24 تیر, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
پاپسیکل شکلاتی

آموزش ویدئویی درست کردن پاپسیکل شکلاتی خانگی

اگر از دسر ها و شیرینی های تکراری خسته شده اید، این بار سراغ پاپسیکلز های شکلاتی خوشمزه بروید. یک بار این خوشمزه را درست کنید تا دیگر حتی سراغ بستنی فروشی ها نروید. در ادامه به آموزش ویدئویی درست کردن پاپسیکل شکلاتی پرداخته ایم. با چوکوچاملی همراه باشید… .

مواد مورد نیاز

شیر تازه 100 میلی لیتر
شکر 50 گرم / 1/4 فنجان
پودر کاکائو 20 گرم / 1/4 فنجان
شکلات تلخ 50 گرم / 1/3 فنجان
خامه سنگین 200 میلی لیتر

گام اول

در قدم اول برای درست کردن پاپسیکل شکلاتی به سراغ شیر تازه می رویم مقدار 100 میلی لیتر را روی حرارت می گذاریم و به آن شکر پنجاه گرم یا یک چهارم لیوان شکر اضافه می کنیم.

گام دوم

حالا به همان ظرف شیر و شکر روی حرارت مقدار بیست گرم پودر کاکائو و پنجاه گرم شکلات تلخ تخته ای را خرد کنید و اضافه کنید. حالا باید یک همزن دستی همه مواد را باهم حسابی مخلوط کنید. روی حرارت ملایم بجوشانید تا شکلات ها ذوب شوند

گام سوم

در مرحله بعدی برای درست کردن پاپسیکل شکلاتی مطابق ویدئو ظرف را از روی حرارت بردارید و اجازه دهید تا خنک شود. حالا دویست گرم خامه سنگین رقیق شده را تا زمانی که به غلظت مناسب مانند فیلم برسد با همزن برقی هم بزنید. شکلات های میکس شده مرحله قبل را اضافه کنید. و دوباره با همزن برقی به مدت طولانی هم بزنید.

گام چهارم

این مایع را داخل قالب های مخصوص درست کردن پاپسیکل شکلاتی بریزید. ظرف قالب را چند بار روی سطحی صاف بکوبید و چوب ها را در نقطه ی مرکزی وارد کنید. حالا داخل فریزر بگذارید تا حسابی خودش را بگیرد و فریز شود.
برای خارج کردم بستنی ها از داخل قالب ابتدا آن را داخل یک لیوان آب یخ برای چند ثانیه قرار دهید و بعد اقدام به خارج کردنشان کنید.

به همین راحتی می توانید در منزل پاپسیکلز دست ساز و سالم درست کنید و همراه عزیزانتان در یک عصر گرم تابستانی نوش جان کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.