آموزش طرز تهیه ترافل دست ساز نارگیلی

وبوتو
29 آذر, 1399
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ترافل دست ساز نارگیلی

آموزش طرز تهیه ترافل دست ساز نارگیلی

در این مطلب قصد داریم تا نحوه درست کردن شکلات ترافل دست ساز نارگیلی را که یکی از لذیذترین شکلات ها است را آموزش دهیم. برای یادگیری درست کردن شکلات Coconut Truffle با چوکوچاملی همراه باشید… .

روش تهیه شکلات Coconut Truffle

برای درست کردن شکلات ترافل دست ساز نارگیلی به یکسری مواد نیاز داریم که در زیر به آن ها اشاره می کنیم

مواد لازم:

شکلات سفید خرد شده 225 گرم
کره 23 گرم
خامه پرچرب 60 میلی لیتر
مقداری نمک
½ قاشق چای خوری وانیل طبیعی
23 گرم پودر نارگیل

روش کار:

برای درست کردن شکلات ترافل دست ساز نارگیلی ابتدا باید 225 گرم شکلات سفید خرد شده را به داخل یک ظرف بریزیم و سپس 23 گرم کره و 60 میلی لیتر خامه پر چرب و مقدار کمی نمک را به ظرف حاوی شکلات اضافه می کنیم. حالا یک ظرف پر از آب را بر روی گاز می گذاریم تا به نقطه جوش برسه، حالا ظرف حاوی شکلات، کره و خامه را بر روی ظرف پر از آب در حال جوشیدن قرار می دهیم تا این مواد آب شوند. پس از آب شدن مواد موجود در ظرف شروع به هم زدن آن ها می کنیم تا یکدست شوند.

ظرف را از روی گاز برداشته و ½ قاشق چای خوری وانیل طبیعی و 23 گرم پودر نارگیل را به آن اضافه می کنیم و شروع به هم زدن مواد کرده تا ماده اصلی شکلات ترافل نارگیلی به دست بیاید. حالا روی ظرف را با سلفون کشیده و به مدت 2 ساعت آن را داخل یخچال بگذارید تا مواد سفت شوند. ظرف را از یخچال خارج کرده و مقداری از مواد را در دست گرفته و به شکل یک توپ، مواد را گرد کنید و سپس آن را داخل ظرفی پر از پودر نارگیل قرار داده و غلت می دهیم تا تماما به پودر نارگیل آغشته شود. حالا Coconut Truffle ما آماده شده و می توان آن را در سرو کرد. امیدوارم از خوردن آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.