آشنایی با چند شکلات طعم دار عجیب و غریب

وبوتو
31 فروردین, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات طعم دار

آشنایی با چند شکلات طعم دار عجیب و غریب

بدون شکلات اوقات تلخ است! حتی شکلات های تلخ حال ما را خوب می کنند. اما آیا تا به حال طعم های جور و واجور شکلاتی را تست کرده اید؟ در این مطلب قصد داریم با چند شکلات طعم دار عجیب و غریب آشنا شوید. با چوکوچاملی همراه بمانید… .

طعم بیکن

اگر گیاه خوار هستید اصلا این طعم برایتان خوشایند نخواهد بود. اما اگر دوست دارید در اغلب وعده های غذایی تان گوشت و مشتقات گوشتی مصرف کنید حتما این شکلات طعم دار با طعم بیکن برای شما جذاب خواهد بود. به هر حال اگر دنبال یک شکلات خاص و متفاوت هستید، تست شکلات با طعم بیکن جذاب خواهد بود.

طعم چیلی

اگر یک ادویه خور حرفه ای هستید حتما طرفدار شکلات های تند و تیز چیلی خواهید بود. این شکلات ها یا مواد تشکیل دهنده شکلات کلبوت اصل بلژیک در چوکوچاملی عرضه می شوند و طرفداران خاص خود را دارند.

طعم سس کچاپ و کره بادام زمینی

وقتی به یک رستوران می رویم و ساندویچی برای شام سفارش می دهیم اولین چاشنی که به دنبالش هستیم شاید انواع سس ها باشند، اما اگر شکلات طعم دار شما نیز همان طعم سسی داشت باشد همانقدر جذاب خواهد بود.

طعم چای سبز و ماچا

چای سبز دمنوش آرام بخش پرطرفداری است که اگر همراه با یک تکه شکلات خاص با همین طعم سرو شود جذابیت دوچندانی پیدا خواهد کرد. این شکلات سبز رنگ همزاد دیگری هم دارد به نام شکلات ماچا که هرچند از لحاظ طعم، خاصیت و نوع گیاه، باهم متفاوت اند اما همرنگ هستند و در دسته شکلات های با طعم گیاهی قرار دارند.

شور و نمکی

بیسکویت های ترد نمکی را همه ما میشناسیم. اما آیا می دانستید شکلات طعم دار نمکی نیز وجود دارد که یکی از مزه های عجیب و غریب به حساب می آید. اگر از آن دسته افرادی هستید که تمایل به تست مزه های متنوع دارید این شکلات شور با طعم نمک دودی گزینه مناسبی خواهد بود.

قارچی

شکلات طعم دار و شکلات خاص با طعم قارچ هرچند عجیب اما بسیار متفاوت و جذاب است و در روزگاری که کمتر کسی مشتری پیتزاها و فست فود ها نیست می تواند بسیار دوست داشتنی باشد.

سیگاری

اگر به فکر ترک سیگار هستید حتما این شکلات را امتحان کنید. شکلات با طعم و یا حتی شکل سیگار  هر چند عجیب اما جزو شکلات طعم دار جذاب و مفیدی برای افراد سیگاری که قصد ترک دارند خواهد بود.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.