شکلات دست ساز در دزاشیب؛ یک اتفاق خوشمزه‌ی شکلاتی برای ساکنین این محله

وبوتو
8 فروردین, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز در دزاشیب

وقت‌هایی هست که همه چیز تکراری‌ست. از پیچیده‌ترین کارهای روزمره گرفته تا ساده‌ترین آن‌ها. آن وقت است که زندگی به یک چاشنی خوشمزه احتیاج دارد و خب چه چیزی بهتر از امتحان کردن یک تکه شکلات دست‌ساز کنار یک لیوان چای داغ؟ باید حتما شکلات دست‌ساز را امتحان کنید تا متوجه شوید تمام شکلات‌های صنعتی که قبلا خورده‌اید شبیه یک شوخی یا یک سوتفاهم خنده‌دار بوده‌اند. در این مقاله با ما باشید تا با هم در مورد شکلات دست‌ساز و طعم بی‌نظیر آن صحبت کنیم و ببینیم چرا شکلات دست ساز در دزاشیب انتخاب خیلی بهتری نسبت به شکلات‌های صنعتی است. پس لطفا چند دقیقه از وقت‌تان را به ما بدهید و در ادامه ما را همراهی کنید.

شکلات صنعتی یا شکلات دست ساز در دزاشیب؟ کدام انتخاب بهتری است؟

اگر فقط یکبار طعم شکلات دست ساز را چشیده باشید؛ قطعا شما هم با ما در انتخاب شکلات دست ساز هم‌عقیده هستید. اما اگر هنوز این خوراکی خوشمزه را امتحان نکرده‌اید و دوست دارید دلایل برتری شکلات دست ساز را بدانید؛ بد نیست چند دقیقه‌ای حواس‌تان را به ما بدهید تا برای‌تان توضیح دهیم.

دلیل اول

برای صرفه جویی در تولید شکلات‌های صنعتی، از شکر زیادی استفاده می‌کنند. یعنی در واقع ما سال‌هاست به جای شکلات واقعی، شکری را می‌خریم که طعم کاکائو می‌دهد. اگر باور نمی‌کنید کافی‌ست یک بسته شکلات صنعتی را بردارید و نگاهی به مواد تشکیل‌دهنده‌ی آن بیندازید. آن وقت می‌بینید که شکر در صدر جدول ایستاده و به شما لبخند می‌زند. اما در مقابل شیرینی شکلات دست ساز دزاشیب کاملا طبیعی است و فقط از مقدار کمی شکر استفاده شده است.

در تولید شکلات دست ساز در دزاشیب از شکر خیلی کمی استفاده می‌شود.

در تولید شکلات دست ساز در دزاشیب از شکر خیلی کمی استفاده می‌شود.

دلیل دوم

اگر تجربه چشیدن شکلات دست ساز را داشته باشید؛ حتما متوجه شده‌اید که شکلات دست ساز با گرمای دست آب می‌شود و اصلا به دندان‌ها نمی‌چسبد. این کیفیت به خاطر این است که برای تولید شکلات دست ساز از کره کاکائو و خمیر کاکائو استفاده می‌شود. اما در شکلات‌های صنعتی برای بالا بردن نقطه ذوب و پایین بردن هزینه‌ی اولیه‌ی تولید به جای کره کاکائو از روغن‌های گیاهی و حتی روغن پالم استفاده می‌کنند.

دلیل سوم

استفاده نکردن از محصولاتی که مواد نگه‌دارنده دارند مساوی است با برداشتن یک گام بزرگ برای سالم‌تر زندگی کردن. در تولید شکلات دست ساز بر خلاف شکلات‌های صنعتی اصلا از مواد دست ساز استفاده نمی‌شود و خب چه چیزی بهتر از این؟

شکلات دست ساز در دزاشیب، شکلاتی بدون مواد نگه‌دارنده

شکلات دست ساز در دزاشیب، شکلاتی بدون مواد نگه‌دارنده

چوکوچاملی؛ وقتی هنر و مزه‌ها در یک تیم بازی می‌کنند

حالا که تاحدودی متوجه سلامت و کیفیت شکلات دست ساز شده‌اید؛ وقت آن است که با خرید یک بسته شکلات دست ساز خود و اطرافیان‌تان را خوشحال کنید. البته مثل هر خرید دیگری اینکه از کجا بخرید هم مهم است. اگر ساکن دزاشیب هستید و به دنبال شکلات دست ساز در دزاشیب می‌گردید؛ بهترین انتخاب برای شما برند چوکوچاملی است. حواس‌تان باشد که شکلات دست ساز هنوز در ایران به خوبی جا نیوفتاده و راه درازی را در پیش دارد. برندهای زیادی نیستند که شکلات دست ساز را تولید کنند اما چوکوچاملی یکی از پرچم‌داران در زمینه تولید شکلات دست ساز است و می‌توانید به‌راحتی اعتماد کرده و شکلات‌های خوشمزه‌ی چوکوچاملی را امتحان کنید.

اگر دوست دارید با دو تا از محصولات پرطرفدار چوکوچاملی آشنا شوید؛ در ادامه با ما همراه باشید.

1-شکلات دست ساز اسپرت همراه با كشمش مويز

شکلات دست ساز اسپرت همراه با کشمش مویز، یکی از خوشمزه‌های چوکوچاملی است. شکلات‌های اسپرت با مغزی‌های مختلفی پر می‌شوند که در این محصول اختصاصا با مویز پر شده است و یکی از محبوب‌ترین محصولات چوکوچاملی است.

شکلات دست ساز اسپرت همراه با کشمش مویز

شکلات دست ساز اسپرت همراه با کشمش مویز

2- شکلات دست ساز بن بن طرح قلب کلاسیک

شکلات بن بن در اصل یک روکش شکلاتی است که با مغزی‌های مختلف می‌تواند پر شود. در چوکوچاملی مشتری می‌تواند طرح شکلات بن بن را خودش انتخاب کند. همچنین باتوجه به ذائقه‌ای که دارد می‌تواند از چوکوچاملی بخواهد که مغزی بن بن را با مواد دلخواهش پر کنند. چون شکلات دست ساز است محدودیتی ندارد و تنوع خیلی خیلی زیاد است.

شکلات دست ساز بن بن طرح قلب کلاسیک

شکلات دست ساز بن بن طرح قلب کلاسیک

جمع‌بندی

اگر با دیدن تصاویر بالا هوس خوردن یک لیوان چای داغ با شکلات دست ساز دزاشیب به سرتان زده فقط کافی‌ست اینجا را کلیک کنید تا مستقیما وارد صفحه خرید شود. در صفحه خرید چوکوچاملی می‌توانید هم تنوع محصولات را ببینید هم تاحدودی با قیمت‌ها آشنا شوید. همچنین اگر می‌خواهید مستقیما با تیم چوکوچاملی هم‌صحبت شوید می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

02122708795

09122704950

اگر قبلا  شکلات دست ساز را امتحان کرده‌اید، منتظر شنیدن نظر شما در مورد طعم و کیفیت این محصول هستیم. پس در قسمت کامنت تجربه شکلاتی خود را با ما در میان بگذارید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.