منبع بهترین شکلات دست ساز در باغ فردوس پیدا شد

وبوتو
8 فروردین, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز در باغ فردوس

آیا می‌دانید که اگر به دنبال شکلات دست ساز در باغ فردوس هستید، چوکوچاملی می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد؟

شکلات جزء جدانشدنی میز پذیرایی محسوب می‌شود. همیشه و در هر شرایطی شنیدن اسم شکلات باعث یادآوری خاطرات شیرین است. چه بهتر که این شکلات طی فرایندی دست شده باشد که دیگر نگرانی بابت مُضر بودن آن نداشته باشید.

درست متوجه شدید! اگر همیشه بچه‌ها را از خوردن شکلات منع می‌کنید، چوکوچاملی راه‌حل خوبی برای شما دارد. چوکوچاملی خالق شکلات‌های دست‌سازی است که نه تنها ضرر ندارند بلکه خاصیت‌های زیادی هم دارند.

درباره این برند خوب است بدانید که؛

نرگس فقیهی، موسس چوکوچاملی، دستورالعمل‌های خاصی اجرا می‌کند. درست کردن کوکی‌ها و دسرهای بدون شکر فقط بخشی از این دستورالعمل خاص چوکوچاملی است. بجز این‌ها، برای تهیه دسرها به‌جای شکر از عسل استفاده می‌کنند.

بهترین شکلات دست ساز در باغ فردوس را چوکوچاملی تولید می‌کند.

بهترین شکلات دست ساز در باغ فردوس را چوکوچاملی تولید می‌کند.

معرفی شکلات دست‌ساز و ویژگی‌های آن

فرایند درست کردن شکلات‌های دست‌ساز، فرایند خاصی است. برای درست کردن شکلات دست‌ساز، از خطوط ماشینی و کارخانه‌ای استفاده نمی‌شود. شاید به همین دلیل است که طعم متفاوت‌تری دارد. شاید بپرسید که شکلات دست‌ساز چگونه تولید می‌شود؟

شکلات دست‌ساز به صورت دانه‌ای و جداگانه درست می‌شود. شاید به همین دلیل باشد که با خوردن هر دانه از شکلات دست‌ساز غافلگیر می‌شوید. شکلات دست‌ساز از شکلات خالص تهیه می‌شود. این در حالی است که شکلات کارخانه‌ای را با پودر شکلات درست می‌کنند.

دمای آب کردن شکلات خالص بسیار حساس است. این شکلات خالص آب شده را برای تهیه شکلات دست‌ساز به کار می‌برند. به همین دلیل پروسه حساسی است. موادی که در تولید شکلات‌ دست‌ساز هستند، همگی خالص و طبیعی‌اند. به همین دلیل شکلات دست‌ساز معمولا قیمت بالاتری دارد.

مغز و میوه‌جات مورد استفاده شکلات دست ساز در باغ فردوس، از مواد مرغوب و باکیفیت تهیه می‌شوند.

مغز و میوه‌جات مورد استفاده شکلات دست ساز در باغ فردوس، از مواد مرغوب و باکیفیت تهیه می‌شوند.

معرفی برند چوکوچاملی برای تهیه شکلات دست ساز در باغ فردوس

شکلات‌های خاص با دستورالعمل‌های خاص نرگس فقیهی، فقط در چوکوچاملی پیدا می‌شوند. در چوکوچاملی هر روز طعم‌های جدیدی خلق می‌شوند و هرکدام با دیگری فرق دارند. مواد مُضِر در ساخت شکلات‌های چوکوچاملی وجود ندارد و همه مواد تشکیل‌دهنده آن مرغوب و طبیعی هستند.

برای ساخت شکلات دست‌ساز در چوکوچاملی به‌جای طعم دهنده‌های مصنوعی از بهترین مواد اولیه مثل مغزیجات و میوه‌جات باکیفیت استفاده می‌شود. شکلات واقعی و دست‌ساز برخلاف شکلات کارخانه‌ای لطافت خاصی دارد، زود روی زبان حل می‌شود و حس‌ فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند.

نرگس فقیهی، بنیان‌گذار چوکوچاملی مدرک ویمای ایتالیا را کسب کرد و در کنار لوئیس آمادو که شف آمریکایی است، دوره گذراند. اکنون هم دست از پیشرفت و به‌روزرسانی خود نکشیده و در کنار بهترین استادان دنیا، دوره می‌گذراند.

نرگس فقیهی علاوه‌بر خلق طعم‌های خارق‌العاده شکلات، با برگزاری دوره‌های ابتدایی، نیمه پیشرفته و پیشرفته در کنار شما هنردوستان است.

شرکت در دوره‌های تهیه شکلات دست ساز در باغ فردوس را از دست ندهید.

شرکت در دوره‌های تهیه شکلات دست ساز در باغ فردوس را از دست ندهید.

معرفی برخی از محصولات چوکوچاملی

در ادامه به معرفی برخی از محصولات چوکوچاملی می‌پردایزیم که شما به راحتی بتوانید بهترین شکلات دست ساز باغ فردوس را تهیه کنید.

شکلات بن بن دارک

شکلات بن بن دارک یه محصول خوشمزه برای هدیه به افراد و عزیزان شما است. این‌ شکلات‌ها در قالب تهیه می‌شوند و دست‌ساز هستند. شما می‌توانید این شکلات را به صورت ساده و یا در انواع طرح‌های دلخواه سفارش دهید.

طعم‌های شکلات بن بن متفاوت و به درخواست شما در انواع قهوه، شیری، نسکافه، میوه‌ای، زعفرانی، کارامل، وانیل، نارگیل و… قابل سفارش هستند.

شکلات بن بن دارک در انواع طرح‌ها قابل سفارش است.

شکلات بن بن دارک در انواع طرح‌ها قابل سفارش است.

شکلات تبلتی دست ساز جرقه ای

این شکلات دست‌ساز از برند چوکوچاملی، قالبی و در انواع رنگ‌های دلخواه، قابل سفارش است. طعم‌های شکلات تبلتی جرقه‌ای متفاوت و به درخواست شما در انواع قهوه، شیری، نسکافه، میوه‌ای، زعفرانی، کارامل، وانیل، نارگیل و… قابل سفارش هستند.

روکش شکلات تبلتی سفارشی شما می‌تواند 70درصد، 55درصد، شیری 35درصد، شکلات سفید، شکلات روبی یا گلد طلایی باشد.

شکلات دست ساز اسپرت پسته ای

یکی از پُرطرفدارترین شکلات‌های چوکوچاملی، شکلات اسپرت پسته‌ای است. این شکلات که از ترکیب شکلات و پسته درست شده، همانند دیگر محصولات این برند از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تهیه شده است. در تولید این شکلات از انواع مغزیجات و میوه‌ها استفاده می‌شود.

شکلات اسپرت پسته‌ای با انواع مغز و میوه قابل سفارش است.

شکلات اسپرت پسته‌ای با انواع مغز و میوه قابل سفارش است.

جمع‌بندی و نکات پایانی مربوط به تهیه شکلات دست ساز در باغ فردوس

همیشه استفاده از تجربیات دیگران ما را در خرید بهتر یاری می‌کند. این بار شما می‌توانید منبع خرید بهترین شکلات دست ساز در باغ فردوس را به دیگران معرفی کنید.

با یکبار خرید از چوکوچاملی متوجه تفاوت آن با سایر محصولات موجود در بازار می‌شوید. استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه، چوکوچاملی را به یک برند محبوب شکلات دست ساز باغ فردوس تبدیل کرده است.

برای تهیه شکلات دست‌ساز و یا شرکت در دوره‌های انواع شکلات دست‌ساز، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود اقدام کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.