شکلات دست ساز در حکمت؛ چرا بخریم؟ از کجا بخریم؟

وبوتو
6 فروردین, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز در حکمت

برای سال نو به دنبال پیدا کردن یک هدیه خاص بودم. دلم می‌خواست به کسانی که دوست‌شان داشتم نشان بدهم که برایم چه اهمیتی دارند. می‌خواستم امسال با یک هدیه متفاوت آنها را خوشحال کنم. بعد از زیر و رو کردن مغازه‌ها و پیج‌های اینستاگرام باز هم نتوانستم چیزی که دوست داشتم را پیدا کنم. تا اینکه با ایده‌ی هدیه دادن شکلات دست ساز مواجه شدم. عالی بود و دقیقا همان چیزی که می‌خواستم. یک هدیه‌ی خاص، سالم، جدید و خیلی خیلی خوشمزه. نه تنها برای هدیه دادن، بلکه برای پذیرایی از میهمانانم گزینه مناسبی به نظر می‌رسید. پس معطل نکردم و اولین شکلات دست ساز زندگی‌ام را سفارش دادم. اگر شما هم مثل من به دنبال خرید شکلات دست ساز در حکمت هستید، چوکوچاملی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. همچنین اگر در مورد شکلات دست ساز کنجکاو هستید و دوست دارید در مورد آن بیشتر بدانید، پس با ما همراه باشید.

شکلات دست ساز در حکمت، یک سورپرایز خوشمزه برای ساکنین این محله

شکلات دست ساز در حکمت، یک سورپرایز خوشمزه برای ساکنین این محله

چرا شکلات دست ساز؟

شاید بتوان گفت که در حال حاضر محبوب‌ترین خوراکی در جهان، شکلات است و تازه هر روز از روز قبل محبوب‌تر هم می‌شود. کافی‌ست وارد فروشگاه شوید تا با غرفه‌های متنوع شکلات روبه‌رو شوید. با این همه تنوع، بهترین انتخاب شکلات دست ساز است. چون اولا موادنگهدارنده‌ای در آن بکار نرفته و ثانیا هر کدام از آنها فقط و فقط برای شما ساخته شده است و هنر در آن حرف اول را می‌زند. البته ممکن است در نگاه اول از قیمت بالای این شکلات‌ها تعجب کنید اما این قیمت بالا چند دلیل دارد:

  • هر شکلات فقط با دست تهیه می‌شود، زمان زیادی می‌برد و قطعا کیفیت بالایی دارد. مثل شکلات‌های صنعتی نیست که در حجم و تعداد بالا، ماشینی تولید شوند.
هر شکلات دست ساز در حکمت فقط و فقط برای یک نفر تولید می‌شود.

هر شکلات دست ساز در حکمت فقط و فقط برای یک نفر تولید می‌شود.

  • برای تولید آن از مواد طبیعی استفاده می‌شود. در حالی که در شکلات‌های صنعتی برای پایین آوردن هزینه‌ی تولید مواد طبیعی را با فراورده‌های غیر کاکائویی یا مواد مصنوعی جایگزین می‌‌کنند. فقط کافی‌ست یکبار امتحان کنید تا متوجه تفاوت شکلات‌های صنعتی و دست ساز بشوید.
  • در مغز شکلات‌های دست ساز از مواد طبیعی مثل فندق، پسته و یا بادام استفاده می‌شود. در صورتی که در شکلات‌های صنعتی معمولا مغزی‌های مصنوعی و یا سیروپ به کار برده می‌شود.
ترکیب هنر و خوشمزگی در شکلات دست ساز حکمت

ترکیب هنر و خوشمزگی در شکلات دست ساز حکمت

شکلات دست ساز را از کجا تهیه کنیم؟

در ایران شرکت‌های کمی وجود دارند که شکلات دست ساز تولید ‌کنند. یکی از با ذوق‌ترین این شرکت‌ها، شرکت چوکوچاملی است. اگر دوست دارید زیبایی، خوشمزگی و کیفیت را همزمان تجربه کنید بهتر است به این صفحه سری بزنید. برای خرید شکلات دست ساز در حکمت، احتمالا چوکوچاملی نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین گزینه برای شما خواهد بود. در ادامه با چند محصول خوشمزه و شگفت‌انگیز چوکوچاملی آشنا می‌شویم.

شکلات بن بن

شکلات بن بن یک روکش شکلاتی است که با هر چیزی می‌تواند پر شده باشد. از آجیل و مغزیجات مختلف گرفته تا میوه‌های تازه‌ی خوشمزه‌. در حال حاضر تنوع بن بن‌ها خیلی زیاد شده و وقتی از تنوع صحبت می‌کنیم دیگر فقط منظورمان شکلات شیری یا شکلات تلخ نیست. بلکه هر برند سعی می‌کند با خلاقیت و هنری که دارد با مزه‌ها بازی کند و بن بن‌های کوچک را با  مواد مختلف و جدیدی پر کند. قطعا چشیدن یک مزه‌ی جدید و دوست‌داشتنی همراه با چای بعدازظهر به شما حس خوبی را هدیه می‌کند.

خرید شکلات دست ساز حکمت طرح بن بن دست ساز حبه ای

خرید شکلات دست ساز حکمت طرح بن بن دست ساز حبه ای

شکلات کراستیلنت

اگر دوست دارید موقع خوردن شکلات، زبری مغریجات را هم زیر دندان خود حس کنید. احتمالا شکلات کراستیلنت یک انتخاب خوب و خوشحال‌کننده برای شما خواهد بود. شکلات کراستلینت از ترکیب مغز بادام خورد‌شده با شکلات تلخ و یا شکلات شیری به دست می‌آید. با یکبار امتحان کردن این شکلات، مطمئن باشید برای همیشه مزه‌اش را از یاد نخواهید برد.

خرید شکلات دست ساز کراستیلنت

خرید شکلات دست ساز کراستیلنت

کلام آخر

حالا که با ویژگی‌ها و خواص شکلات دست ساز آشنا شدید و دوست دارید زودتر این طعم خوشمزه را امتحان کنید. پیشنهاد می‌کنیم شکلا‌ت‌های چوکوچاملی را از دست ندهید. به خصوص اگر ساکن محله حکمت هستید، چوکوچاملی بهترین سازنده شکلات دست ساز در حکمت می‌باشد. پس فرصت را از دست ندهید و از طریق لینک زیر می‌توانید هم با محصولات این برند آشنا شوید و هم یک خرید خوشمزه را انجام دهید.

https://chocochamly.com/shop/

نوش جان!

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.