شکلات دست ساز در جماران؛ بهترین شکلات‌ها را از ما بخواهید

وبوتو
5 فروردین, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز در جماران

همیشه در طول زندگی‌ام شکلات همراهم بوده و هست. خوردن شکلات حس خوبی به من می‌دهد و از خوردن آن به معنای واقعی هرگز سیر نمی‌شوم. به سبب مصرف زیاد و متنوع شکلات به جرأت می‌توانم خودم را بهترین شکلات شناس معرفی کنم. گاهی در جماران از من می‌خواهند برندهای خوبی که از شکلات دست‌ساز را که می‌شناسم معرفی کنم و من می‌گویم بهترین برند شکلات دست ساز در جماران چوکوچاملی است.

عطر و طعمی که این شکلات‌ها دارند را در هیچ کجای دیگری نمی‌توانید تهیه کنید و با یک بار مصرف آن‌ها به راحتی این حرف من را قبول خواهید کرد.

اگر شما هم به دنبال آشنایی با بهترین شکلات دست ساز جماران هستید و دوست دارید تفاوت این شکلات را با شکلات‌های دیگر را بدانید پس از خواندن این مقاله غافل نشوید. کافیست چند دقیقه از زمان خود را به این مقاله اختصاص دهید.

در مصرف شکلات زیاده‌روی نکنید

در مصرف شکلات زیاده‌روی نکنید

دو علت اصلی در تفاوت قیمت شکلات‌ دست ساز در جماران با دیگر شکلات‌ها

شاید برای شما هم قیمت بالاتر شکلات دست ساز جماران تعجب برانگیز باشد و به دنبال علت آن باشید. با خواندن این قسمت از مقاله می‌توانید چند علت آن را بدانید.

تولید صفر تا صد

برای رسیدن به کیفیت بالا و طعم خاص، کارخانه‌های شکلات دست‌ساز باید عصاره‌ی شکلات و آماده‌سازی مواد اولیه را از صفر تا صد خودشان انجام بدهند در حالیکه بعضی از کارخانه‌ها مواد اولیه‌ی خود را از تامین‌کننده‌های خارجی می‌گیرند که همین باعث می‌شود محصولی با کیفیت پایین‌تر تحویل بدهند.

هنگامی که صفر تا صد تولید شکلات از مواد اولیه گرفته تا سایر، به عهده‌ی تولیدکننده باشد؛ کیفیت محصول را می‌توان طبق استانداردهای تولیدکننده و استاندارد های جهانی تضمین کرد. پس این اولین علت قیمت بالاتر این شکلات‌ها است.

مصرف مواد باکیفیت

در شکلات‌های کارخانه‌ای برای اینکه تولید انبوهی داشته باشند از مواد اولیه‌ی صنعتی استفاده می‌کنند که کیفیت پایینی هم دارد؛ اما در شکلات دست ساز کیفیت مواد اولیه خیلی مهم است و همین طعم آن را متفاوت کرده و در نهایت در قیمت نهایی اثرگذار است.

مغزیجات بکار برده شده

در بیشتر شکلات‌های کارخانه‌ای عموما از تافی، سیروپ و مغزهای صنعتی استفاده می‌کنند اما در شکلات‌های دست‌ساز مغزهای طبیعی مانند فندوق، پسته، بادام و… استفاده می‌کنند.

بکارگیری دانه شکلات یا کره شکلات

در شکلات‌های کارخانه‌ای بدلیل کمبود کره کاکائو از روغن پالم یا کره گیاهی استفاده می‌کنند اما در شکلات دست‌ساز برای حفظ کیفیت حتما از کره کاکائو استفاده می‌کنند که قیمت بالای آن بر روی قیمت نهایی شکلات تاثیر می‌گذارد.

خوردن شکلات دست ساز در جماران به شما توصیه می‌کنیم

خوردن شکلات دست ساز در جماران به شما توصیه می‌کنیم

چوکوچاملی را در شکلات دست ساز در جماران از دست ندهید

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم چوکوچاملی از برندهای معتبر و باکیفیتی است که می‌توان در تهیه‌ی شکلات‌ دست‌ساز  به آن اطمینان کرد. موسس آن خانم نرگس فقیهی است. از مدارک آن می‌توان به مدرک فنی‌حرفه‌ای و ویمای ایتالیا زیر نظر استاد لوئییس است. ایشان اکنون هم برای بروزرسانی ایده‌ها و اطلاعات خود در کلاس‌های مختلف جهانی شرکت می‌کنند. برای افرادی که عاشق این هنر هستند کلاس‌های ابتدایی، پیشرفته و نیمه‌پیشرفته برگزار می‌کنند.

چوکوچاملی روزانه شکلات‌های باکیفیتی را تولید می‌کند که در تهیه‌ی مواد اولیه‌ی آن حساسیت زیادی دارند. از کاکائوی خالصی که بجای پودر شکلات بکار می‌برند گرفته تا مغزیجات و میوه‌جات تازه‌ای که ارگانیک هستند همگی باعث بالاتر رفتن کیفیت شکلات می‌شوند.

نگهدارنده‌ها به دلیل لطمه زدن به کیفیت شکلات و طعم‌دهنده‌ها به دلیل مزه‌ی بد و استفاده‌ی مستقیم از مغزیجات و میوه‌جات هرگز در مواد اولیه‌ی تولید این شکلات‌ها جایی ندارند. چوکوچاملی نهایت تلاش خود را برای باکیفیت بودن و رضایت مشتری می‌کند.

استفاده از مغزیجات تازه در شکلات مهم است

استفاده از مغزیجات تازه در شکلات مهم است

محصولی خوشمزه با چوکوچاملی

دو نمونه از محصولات چوکوچاملی را بهتر بشناسیم

شکلات اسپرت با طعم توت فرنگی

با مصرف شکلات اسپرت روز خود را بسازید. کالری بالا و خوشمزگی این شکلات باعث می‌شود افراد زیادی حتی به عنوان وعده‌ی غذایی هم آن را مصرف کنند. در تهیه‌ی این محصول دقت زیادی می‌کنند و حتما از مواد اولیه‌ی تازه استفاده می‌شود. این شکلات حاوی پروتئین، کربوهیدارت، چربی، کاکائو و… است که خوشمزگی آن با توت فرنگی تکمیل می‌شود.

شکلات اسپرت با طعم توت فرنگی چوکوچاملی

شکلات تبلتی دست ساز جرقه‌ای

شکلات‌های برند چوکوچاملی از مرغوب‌ترین دانه‌های کاکائو تهیه می‌شوند و دارای کیفیت بالایی هستند. با خوردن این شکلات‌ها احساس سرزندگی و شادابی خواهید داشت. در هنگام خوردنشان صداهایی تولید می‌شود مانند جرقه که بیشتر افراد خصوصا بچه‌ها از آن لذت می‌برند و به هیچ عنوان مضر نیستند.

شکلات دست ساز در جماران به افراد انرژی می‌دهد

شکلات دست ساز در جماران به افراد انرژی می‌دهد

کلام اخر

اهمیت دادن به سلامت فیزیکی بسیار مهم است و خوب می‌دانیم که شکلات‌ها اگر دارای کیفیت خوبی نباشند ممکن است ضرر زیادی برای سلامت جسم داشته باشند.

چوکوچاملی نهایت تلاش خود را برای تولید شکلات‌هایی با کیفیت بالا و حداقل ضرر می‌کند. همین‌که از میوه‌ها و مغزهی‌های خوب و تازه استفاده می‌کند و در تهیه‌ی مواد اولیه همیشه بهترین‌ها را مدنظر دارد گویای این حرف است.

شکلات دست ساز در جماران یک شکلات خوشمزه برای هدیه دادن و پذیرایی از مهمان، برای دورهمی‌ها و اوقات فراغت و… است. سفارش این محصول بسیار راحت است پس درنگ نکنید. برای گرفتن مشاوره از طریق کامنت و یا شماره تماس می‌توانید اقدام کنید. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.