بهترین شکلات دست ساز در کاشانک را از کجا بخریم؟

وبوتو
10 تیر, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز در کاشانک

هفته گذشته مهمان یکی از دوستانم بودم و او با پذیرایی خوبش حسابی مرا سورپرایز کرد. من در آن مهمانی شکلاتی را امتحان کردم که قبلا هرگز طعم آن را نچشیده بودم. وقتی از دوستم در مورد شکلات‌ها سوال کردم، متوجه شدم که شکلات‌ها دست‌ساز بوده‌اند و حالا دلیل این همه تازگی و خوشمزگی برایم روشن شده بود. خلاصه که اولین تجربه من از چشیدن شکلات دست‌ساز بی‌نظیر بود و بعد از آن به دنبال خرید شکلات دست ساز در کاشانک بودم که با برند چوکوچاملی آشنا شدم. حالا من هم می‌توانم با یک پذیرایی ویژه میهمانانم را سورپرایز کنم. حالا که حرف از شکلات دست‌ساز شد، همراه من باشید تا از این شکلات بیشتر برای شما بگویم.

شکلات دست ساز در کاشانک یا شکلات صنعتی؟ شما کدام را انتخاب می‌کنید؟

شکلات دست‌ ساز در کاشانک و شکلات صنعتی تفاوت‌های زیادی دارند. در ادامه شما را با چند تفاوت اصلی این شکلات بیشتر آشنا خواهیم کرد.

1- طعم طبیعی

شکلات دست ساز کاشانک با استفاده از بهترین و طبیعی‌ترین مواد اولیه تولید می‌شود. این مواد طبیعی به شکلات طعم و عطر خاصی می‌دهند. اما در شکلات‌های صنعتی شما این طعم و عطر را حس نمی‌کنید، چراکه هم از مواد اولیه کیفیت عالی‌ای ندارند و هم موادافزودنی و طعم‌دهنده‌های مصنوعی به طعم شکلات صنعتی آسیب می‌زنند.

2- فرآیند دستی

شکلات دست‌ساز به‌صورت دستی توسط شکلات‌سازان حرفه‌ای و باتجربه تولید می‌شود. این فرآیند دستی نیاز به دقت و هنر زیادی دارد.. این شکلات‌ها به‌صورت دانه‌ای تولید و تزیین می‌شوند و هر کدام از آن‌ها طرح جذاب و خاص خودشان را دارند. در حالی‌که شکلات‌های صنعتی به‌صورت عمده و با ماشین‌آلات صنعتی تولید می‌شوند و از توجهی که شکلات‌های دست‌ساز دریافت می‌کنند، محروم هستند.

3- تاثیر محیط زیست

چون شکلات دست‌ ساز کاشانک به‌صورت دستی تولید می‌شود و همچنین از مواد مصنوعی و افزودنی در تولید آن استفاده نمی‌شود؛ آسیب کمتری به محیط‌زیست وارد می‌کند. اما شکلات‌های صنعتی، در کارخانه‌ها و با استفاده از ماشین‌آلات بزرگی تولید می‌شوند که این تجهیزات می‌تواند باعث آلودگی هوا و آب بشود. علاوه‌بر آن در تولید شکلات صنعتی از موادافزودنی استفاده می‌شود که می‌تواند برای محیط زیست مضر باشد.

چوکوچاملی؛ بهترین گزینه برای خرید شکلات دست ساز در کاشانک

چوکوچاملی؛ بهترین گزینه برای خرید شکلات دست ساز در کاشانک

چرا شکلات دست ساز در کاشانک، نسبت به شکلات صنعتی قیمت بالاتری دارد؟

شکلات دست‌ساز معمولا قیمت بالاتری دارد. این تفاوت قیمت به دو دلیل زیر اتفاق میفتد:

  • همان‌طور که گفتیم شکلات دست‌ساز از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید می‌شود. قیمت این مواد روی هزینه نهایی شکلات هم تاثیر دارد.
  • فرآیند تولید شکلات‌ دست‌ساز طولانی و پیچیده است و تولید هر دانه شکلات دست‌ساز زمان و انرژی زیادی را از شکلات‌ساز می‌گیرد. این فرآیند پیچیده، قیمت را هم تحت تاثیر خودش قرار می‌دهد.

با چوکوچاملی، خالق مزه‌های ناب شکلاتی بیشتر آشنا شوید.

چوکوچاملی، یکی از برندهای خوب و پرطرفدار ایرانی در زمینه تولید شکلات دست‌ساز است. محصولات چوکوچاملی طعم و کیفیت بی‌نظیری دارند و در بین شکلات‌بازها حسابی شناخته شده است. در ادامه به شما دو محصول خوشمزه چوکوچاملی را معرفی خواهیم کرد.

1- شکلات بن بن دارک

بن بن یک شکلات خوشمزه فرانسوی است که در دنیا طرفدارن زیادی دارد. این شکلات از گاناش و روکش شکلات تشکیل شده در نهایت با طرح‌های زیبایی تزیین می‌شود. شکلاتی که در این بخش قصد معرفی آن را داریم.؛ شکلات بن بن دارک است. این شکلات از گاناش پشن فروت تشکیل و با شکلات تلخ روکش شده است.

شکلات بن بن دارک چوکوچاملی

شکلات بن بن دارک چوکوچاملی

2- کوکی دست‌ساز با مغز بادام‌زمینی

چوکوچاملی، علاوه بر مهارتی که در تولید شکلات دست‌ساز دارد، به تولید دسرها و شیرینی‌های خوشمزه هم معروف است و شما می‌توانید برای پذیرایی از میهمانان خود روی دسرها و شیرینی‌‌های خوشمزه چوکوچاملی هم حساب کنید. کوکی‌ دست‌ساز با مغز بادام‌زمینی یکی از بهترین محصولات چوکوچاملی است که در کنار یک لیوان چای داغ، می‌تواند حسابی کام شما را شیرین کند.

کوکی دست‌ساز با مغز بادام‌زمینی

کوکی دست‌ساز با مغز بادام‌زمینی

جمع‌بندی

در این مقاله شما را با تفاوت شکلات دست‌ ساز در کاشانک و شکلات صنعتی آشنا کردیم و در پایان یک برند خوب در زمینه تولید شکلات دست ساز به شما معرفی شد. برای آشنایی بیشتر و خرید محصولات چوکوچاملی می‌توانید به فروشگاه چوکوچاملی سری بزنید و کام خود و اطرافیان‌تان را حسابی شیرین کنید. راستی چون این شکلات‌ها به‌صورت دست‌ساز آماده می‌شوند، شما می‌توانید شکلات سفارشی خودتان را داشته باشید. برای این‌کار فقط کافی‌ست با دو شماره زیر تماس بگیرید.

02122708795

09122704950

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.