بهترین شکلات دست ساز در تجریش را از کجا بخریم؟

وبوتو
8 فروردین, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز در تجریش

خیلی وقت‌ها افراد به دنبال شکلات دست ساز در تجریش هستند. شاید بپرسید شکلات که در همه جا پیدا می‌شود. پس فلسفه شکلات دست‌ساز چیست؟

شکلات همیشه یادآور خاطرات لذت‌بخش کودکی است. همان خاطراتی که به بزرگترها قول می‌دادیم فقط یک شکلات! و حرف همیشگی این بود؛ دکتر گفته نباید زیاد شکلات بخوری. این دغدغه برای همه والدین به صورت یکسان تکرار شده است اما این روزها والدین دوست دارند که خاطرات خوبی برای فرزندان خود بسازند.

چوکوچاملی در ساختن خاطرات خوب برای فرزندان شما تلاش زیادی می‌کند. چوچاملی شکلات‌هایی می‌سازد که نه تنها ضرر ندارند بلکه خاصیت‌های زیادی هم دارند.

موسس چوکوچاملی، نرگس فقیهی، با اجرای دستورالعمل‌های خاص، کوکی‌ها و دسرهای بدون شکری را درست می‌کند که جایگزین مناسب شکلات‌های صنعتی است. بجز این‌ها، در چوکوچاملی برای تهیه دسرها به‌جای شکر از عسل استفاده می‌شود.

برند چوکوچاملی تولیدکننده بهترین شکلات دست ساز در تجریش است.

برند چوکوچاملی تولیدکننده بهترین شکلات دست ساز در تجریش است.

شکلات دست‌ساز چگونه تهیه می‌شود؟

برای تهیه شکلات دست‌ساز از فرایند خاصی استفاده می‌شود که در این فرایند اثری از خطوط ماشینی و کارخانه‌ای نیست. شاید سوال پیش بیاید که اگر از خطوط ماشینی استفاده نمی‌شود، پس شکلات چگونه تهیه می‌شود؟

شکلات دست‌ساز را به شکل دانه‌ای درست می‌کنند. طعم متفاوت و ویژه شکلات دست‌ساز در هر دانه، شما را غافلگیر می‌کند. بزرگترین دلیل طعم شکلات دست‌ساز، استفاده از شکلات خالص است که آن را در دمای کاملا مخصوصی تهیه می‌کنند. این درحالی است که شکلات کارخانه‌ای با پودر شکلات درست می‌شود.

در تهیه شکلات دست‌ساز از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده می‌شود. همه این مواد طبیعی و سرشار از خاصیت هستند. دلیل بالا بودن قیمت شکلات دست‌ساز، استفاده از همین مواد اولیه باکیفیت است.

استفاده از مغزیجات با کیفیت، چوکوچاملی را به بهترین برند شکلات دست ساز در تجریش تبدیل کرده است.

استفاده از مغزیجات با کیفیت، چوکوچاملی را به بهترین برند شکلات دست ساز در تجریش تبدیل کرده است.

برند چوکوچاملی، منبع شکلات دست ساز

جدیدترین طعم‌ها را در چوکوچاملی می‌توانید پیدا کنید. این یک تبلیغ نیست، بلکه سابقه و افتخارات چوکوچاملی این حرف را تأیید می‌کند. در تولید شکلات‌های چوکوچاملی از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌شود و هیچ ماده مُضری در آن وجود ندارد.

چوکوچاملی طعم دهنده‌های مصنوعی را حذف کرده و برای ایجاد طعم‌های هیجان‌انگیز، از انواع مغزها و میوه‌جات درجه1 استفاده می‌کند. طرفداران شکلات‌های چوکوچاملی از لطافت خاص شکلات‌های این برند تعریف می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های شکلات دست‌ساز این است که سریع روس زبان حل می‌شود. این ویژگی شکلات دست‌ساز برخلاف شکلات کارخانه‌ای است.

نرگس فقیهی که بنیان‌گذار چوکوچاملی است، مدرک ویما را از ایتالیا کسب کرد و در کنار لوئیس آمادو که شف آمریکایی است، دوره گذراند. اکنون هم در حال پیشرفت و به‌روزرسانی دانش خود است و در کنار بهترین استادان دنیا، دوره می‌گذراند.

از نرگس فقیهی علاوه بر تهیه شکلات دست‌ساز، می‌توان هنر شکلات سازی را آموخت. هم اکنون با برگزاری دوره‌های ابتدایی، نیمه پیشرفته و پیشرفته در حال آموزش هنر خود به هنردوستان است.

اگر به دنبال آموزش شکلات دست ساز در تجریش هستید، در دوره‌های آموزشی نرگس فقیهی شرکت کنید.

اگر به دنبال آموزش شکلات دست ساز در تجریش هستید، در دوره‌های آموزشی نرگس فقیهی شرکت کنید.

برخی از محصولات چوکوچاملی

برخی از محصولات چوکوچاملی را در ادامه مشاهده می‌کنید. برای تهیه بهترین شکلات دست ساز تجریش، باید با محصولات چوکوچاملی آشنا شوید.

دراژه دست ساز بادام دارک

یکی از محصولات چوکوچاملی، دراژه شکلاتی است. این محصول را از پودر کاکائو و ترکیبات دیگر تهیه می‌کنند. ظاهر دراژه شکلاتی شبیه به شکلات کاکائویی است اما نباید این دو را با هم اشتباه گرفت. دراژه شکلاتی را در انواع ساده یا مغزدار تهیه می‌کنند که شکلات آن می‌تواند شیری یا دارک باشد.

دراژه مغزدار چوکوچاملی را می‌توانید به عنوان یک میان وعده مقوی برای فرزند خود در نظر بگیرید. انواع طعم‌های دراژه مانند بادام و ماچا، بادام و نارگیل، فندق و گل سرخ را می‌توانید برای پذیرایی از عزیزان خود تهیه کنید.

بهترین دراژه‌ها را از چوکوچاملی می‌توانید تهیه کنید.

بهترین دراژه‌ها را از چوکوچاملی می‌توانید تهیه کنید.

دسر دست ساز گلابی و پسته

فعالیت موفق چوکوچاملی در زمینه دسر، آن را به یک برند همه‌فن‌حریف تبدیل کرده است. یکی از دسرهای بسیار خوشمزه چوکوچاملی، دسر گلابی و پسته است که مانند همه محصولات این برند به صورت کاملا دست‌ساز و با مواد اولیه مرغوب و باکیفیت تهیه می‌شود. این دسر میز پذیرایی شما را تکمیل می‌کند.

شکلات اسپرت با طعم توت فرنگی

معمولا کودکان طعم توت‌فرنگی را برای خوراکی‌های خود انتخاب می‌کنند. حالا اگر این طعم توت‌فرنگی کاملا طبیعی باشد و نتیجه هیچ اسانس و طعم‌دهنده‌ای نباشد بهتر نیست؟ شکلات اسپرت توت‌فرنگی علاوه بر دست‌ساز بودن، با توت‌فرنگی طبیعی درست می‌شود که طعم فوق‌العاده‌ای دارد. این شکلات از پُرطرفدارترین‌های چوکوچاملی است.

در این شکلات هم مانند همه محصولات چوکوچاملی از مواد اولیه باکیفیت و مغزیجات مرغوب استفاده شده است.

بهترین میان‌وعده برای کودکان، شکلات اسپرت با طعم توت‌فرنگی است.

بهترین میان‌وعده برای کودکان، شکلات اسپرت با طعم توت‌فرنگی است.

جمع‌بندی و نکات پایانی مربوط به خرید شکلات دست ساز در تجریش

حالا که با منبع بهترین شکلات دست ساز در تجریش آشنا شدید، می‌توانید به اطرافیان خود معرفی کنید و یا به عنوان هدیه برای عزیزان خود از محصولات آن استفاده کنید.

خرید محصول باکیفیت، همیشه دغدغه افراد است. با خرید از چوکوچاملی متوجه کیفیت آن خواهید شد. همچنین تفاوت آن را با سایر محصولات مشابه در بازار حس می‌کنید. کسانی که از چوکوچاملی خرید کرده‌اند، ادعا دارند که چوکوچاملی خالق بهترین شکلات دست ساز تجریش است.

برای استفاده از محصولات، خدمات و یا اطلاعات بیشتر از چوکوچاملی، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت اقدام کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.