آموزش درست کردن سه نوع ترافل دست ساز

وبوتو
11 تیر, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ترافل دست ساز

آموزش درست کردن سه نوع ترافل دست ساز

در این مطلب قصد داریم تا سه نوع ترافل دست ساز با طعم های مختلف مانند: ترافل شکلاتی، ترافل نارگیلی و ترافل توت فرنگی را آموزش دهیم. با چوکوچاملی همراه باشید… .

ترافل شکلاتی

برای درست کردن ترافل شکلاتی، ابتدا یک قاشق غذاخوری کره را داخل تابه انداخته و به آن 400 گرم شیر عسل و ¼ لیوان پودر کاکائو اضافه می کنیم. مواد ترکیب شده را داخل ظرفی ریخته و به مدت یک ساعت به یخچال منتقل می کنیم. پس از گذشت یک ساعت، مواد را از یخچال خارج کرده و تیکه ای از آن را برداشته و با دست شروع به گرد کردن آن ها می کنیم. حالا برای تزئین ترافل شکلاتی ، آن را داخل ظرف حاوی شکلات اسپرینکل قرار داده و تمام سطح آن را می پوشانیم.

ترافل نارگیلی

طرز تهیه ترافل نارگیلی به این صورت است که، یک قاشق غذاخوری کره را داخل تابه انداخته و به آن 400 گرم شیر عسل و ½ لیوان شیر نارگیل را به آن اضافه می کنیم. حالا شروع به ترکیب کردن مواد با یکدیگر می کنیم و پس از مخلوط کردن کامل آن ها، مواد را به ظرفی منتقل کرده و به مدت 60 دقیقه ظرف حاوی ترکیبات ترافل نارگیلی را به یخچال منتقل می کنیم. پس از گذشت یک ساعت، ظرف را از یخچال خارج کرده و با دست مقداری از مواد را برداشته و شروع به گردن کردن آن ها می کنیم. برای تزئین، آن را داخل پودر نارگیل قرار داده و تمام سطح ترافل نارگیلی را با پودر نارگیل آغشته می کنیم.

ترافل توت فرنگی

برای درست کردن ترافل توت فرنگی، یک لیوان توت فرنگی خرد شده را داخل تابه ریخته و به آن ½ پیمانه آب اضافه می کنیم. پس از ترکیب اولیه توت فرنگی با آب، به ترکیبات داخل تابه یک قاشق غذاخوری کره و 400 گرم شیر عسل اضافه می کنیم و شروع به ترکیب کردن آن ها با هم می کنیم. حالا ¼ لیوان شکلات سفید را به ترکیبات اضافه کرده و به مخلوط کردن آن با سایر مواد می کنیم. حالا ترکیبات را به مدت یک ساعت به یخچال منتقل کرده و پس از خارج کردن آن از یخچال، مقداری از ترکیبات را برداشته و با دست شروع به گرد کردن آن ها می کنیم و برای تزئین آن ها را داخل اسپرینکل رنگی قرار می دهیم.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.