آموزش ویدئویی درست کردن شکلات خانگی با طعم گل رز

وبوتو
28 خرداد, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات خانگی

آموزش ویدئویی درست کردن شکلات خانگی با طعم گل رز

در این ویدئوی آموزشی طرز تهیه شکلات خانگی رز رویال را خواهید دید. درست کردن این شکلات قالبی بسیار ساده و سریع است. شکلات خوشمزه با طعم گل رز، دستور العملی عالی برای شما که عاشق شکلات هستید. نه تنها شما، بلکه همه اطرافیان آن را دوست خواهند داشت! حتما یک بار رز چاکلت را امتحان کنید. با چوکوچاملی همراه باشید… .

 

مواد مورد نیاز

200 گرم شکلات سفید
دو قاشق غذاخوری ترکیب پسته، بادام و بادام هندی پودر شده
یک قاشق غذاخوری گلبرگ های خشک شده گل رز
نصف قاشق غذاخوری اسانس روغنی رز در صورت دلخواه
چند قطره رنگ خوراکی صورتی
قالب های دل‌خواه
کمی پسته و بادام خرد شده

مرحله اول

در قدم اول برای درست کردن شکلات خانگی با طعم گل دویست گرم شکلات سفید را داخل مایکروفر یا روی حرارت بن ماری ذوب کنید. حالا داخل شکلات آب شده دو قاشق غذاخوری مغزیجات پودر شده ی مورد علاقه تان را اضافه کنید ما در این ویدئو رز چاکلت را با پودر بادام، بادام هندی و پسته درست کردیم.

حالا پودر گلبرگ های خشک شده، اسانس روغنی رز و چند قطره رنگ خوراکی صورتی اضافه کنید و با یک قاشق حسابی مخلوط کنید.

مرحله دوم

در گام دوم از درست کردن شکلات قالبی طعم گل رز مقداری پسته، بادام را خرد کنید و کف قالب مورد علاقه خودتان بزیزید. درست مثل فیلم. در لایه بعدی کمی گلبرگ خشک شده رز ریخته و روی آن را کاملا با شکلات آب شده ای که در مرحله قبل با دیگر مواد میکس کردیم کاملا پر کنید.

نکته

سه الی چهار بار قالب را روی سطحی صاف بکوبید تا با خارج شدن حباب های هوا شکلات خانگی شما عالی و بی نقص باشد

مرحله سوم

آخرین لایه را دقت کنید که شکل پشت کار شما بسته به این لایه است. برای زیبا شدن شکلات قالبی در لایه آخر، روی شکلات سفید آب شده ای که اضافه کردید چند قطره رنگ مانند ویدئو بریزید و با یک خلال ترکیبی زیبا درست کنید. در نهایت نیز کمی پودر پسته و گلبرگ اضافه کنید و خیلی آرام با انگشت فشار خیلی ملایمی به پودر پسته و گلبرگ ها وارد کنید تا کاملا بچسبند.

مرحله آخر

شکلات خانگی داخل قالب را حدود ده دقیقه داخل فریزر و یا بیست دقیقه داخل یخچال بگذارید تا کاملا آماده ی خروج از قالب باشد. قالب را برگردانید و روی سطح صافی بکوبید تا رز چاکلت ها خارج شوند. شکلات قالبی با طعم گل شما آماده است.
نوش جان!

در پایان ویدئو ایده ی تزئین نهایی شکلات های رز رویال را نیز مشاهده کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.