طرز تهیه کیندر کیک بدون آرد و فر

وبوتو
20 مهر, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
کیندر کیک

طرز تهیه کیندر کیک بدون آرد و فر

در این مطلب از سری مطالب آموزش چوکوچاملی قصد داریم تا روش درست کردن کیندر کیک بدون آرد و فر را آموزش دهیم. برای یادگیری طرز تهیه Kinder Cake با ما همراه باشید… .

روش درست کردن Kinder Cake

پیش از آموزش طرز تهیه کیندر کیک، به مواد اولیه آن اشاره می کنیم:

مواد لازم

350 گرم بیسکویت
90 گرم کره
شیر 30 میلی لیتر
کرم:
زرده تخم مرغ 1 عدد
80 گرم شکر
60 گرم نشاسته ذرت
500 میلی لیتر شیر
ماسکارپونه 150 گرم

روش کار:

ابتدا 350 گرم بیسکوییت را خرد کرده و داخل ظرفی می ریزیم، سپس با گوشت کوب برقی تمام بیسکوییت را خرد و پودر می کنیم. در ادامه 90 گرم کره را به ظرف اضافه کرده و شروع به ترکیب کردن کره و بیسکوییت های پودر شده می کنیم. در ادامه 30 میلی لیتر شیر را به ترکیبات داخل ظرف اضافه کرده و مخلوط کردن مواد را با یکدیگر ادامه می دهیم. قالبی را آماده کرده و نیمی از ترکیب بیسکوییت، کره و شیر را داخل آن ریخته و سطج را کاملا صاف کرده و قالب را به یخچال منتقل می کنیم.

کرم

برای درست کردن کرم کنیدر کیک ، ابتدا یک عدد زرده تخم مرغ و 80 گرم شکر را داخل ظرفی ریخته و شروع به ترکیب کردن آن ها می کنیم. در ادامه 60 گرم نشاسته ذرت و 500 میلی لیتر شیر را به صورت کم کم به مواد اضافه کرده و مخلوط کردن را ادامه می دهیم. حالا ظرف را بر روی شعله قرار داده تا حالت مواد خودش را بگیرد. پس از آنکه کمی مواد خودش را گرفت، 150 گرم ماسکارپونه را به ترکیبات داخل ظرف اضافه کرده و شروع به ترکیب کردن آن ها می کنیم. کرم آماده شده و در ادامه آن را داخل قالب ریخته و کاملا سطح آن را صاف می کنیم. حالا قالب را به یخچال انتقال داده و پس از سفت شدن کرم، آن را از یخچال خارج می کنیم. حالا لایه بالایی کیندر کیک بدون آرد و فر را به قالب اضافه کرده و مجددا قالب را به مدت 3 الی 4 ساعت به یخچال منتقل می کنیم.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.