طرز تهیه کیندر پینگویی در خانه

وبوتو
23 تیر, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
کیندر پینگویی

طرز تهیه کیندر پینگویی در خانه

در این مطلب از قصد داریم تا روش درست کردن کیندر پینگویی در خانه را آموزش دهیم. در ادامه نیز ویدئویی از طرز تهیه Kinder Pingui قرار می دهیم. با چوکوچاملی همراه باشید… .

مراحل درست کردن Kinder Pingui

برای درست کردن کیندر پینگویی در خانه به یکسری مواد اولیه نیاز است که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

مواد لازم:

6 عدد تخم مرغ
250 گرم شکر
350 میلی لیتر شیر
250 گرم آرد
80 گرم پود کاکائو
20 گرم بیکینگ پودر
500 گرم پنیر خامه ای
200 گرم پودر قند
10 گرم پودر وانیل
10 میلی لیتر لیمو ترش
250 گرم خامه فرم گرفته
240 گرم شکلات تلخ
150 گرم خامه مایع با چربی 33 درصد
50 گرم کره

روش کار:

مرجله درست کردن کیک Kinder Pingui:

در اولین قدم برای درست کردن کیندر پینگویی ، 6 عدد تخم مرغ را داخل ظرفی شکسته و 250 گرم شکر را به آن اضافه کرده و با همزن شروع به ترکیب کردن آن ها می کنیم. در قدم بعدی، 250 میلی لیتر شیر را به ترکیبات داخل ظرف اضافه کرده و ظرف کنار می گذاریم. ظرف دیگری برداشته و 250 گرم آرد، 80 گرم پودر کاکائو و 20 گرم بیکینگ پودر را داخل ظرف ریخته و با قاشق شروع به ترکیب کردن آن ها می کنیم. پس از ترکیب کامل آن ها، کم کم این ترکیبات را به ظرف حاوی تخم مرغ، شکر و شیر اضافه کرده و با همزن شروع به مخلوط کردن ترکیبات می کنیم تا کاملا یکدست و روان شوند. حالا یک سینی فر را که با کاغذ روغنی پوشیده را آماده کرده و ترکیبات داخل ظرف را داخل آن می ریزیم و آن را در تمام سطح سینی پخش می کنیم و به مدت 25 دقیقه و در دمای 180 درجه سانتی گراد (350 درجه فارنهایت) به فر منتقل می کنیم. پس از خارج کردن سینی از فر، کیک پخته شده را از وسط با چاقو نصف کرده و به یک سینی دیگر منتقل کرده و دور آن را قالب کمربندی مستعطیلی می بندیم.

مرحله درست کردن کرم وسط Kinder Pingui:

برای درست کردن کرم وسط کیندر پینگویی ابتدا 500 گرم پنیر خامه ای را داخل ظرفی ریخته و به آن 200 گرم پودر قند، 100 میلی لیتر شیر، 10 گرم پودر وانیل و 10 میلی لیتر لیمو ترش اضافه کرده و با همزن شروع به ترکیب کردن آن ها می کنیم. پس از ترکیب مواد با هم، 250 گرم خامه فرم گرفته را به ترکیبات داخل ظرف اضافه کرده و مجدد با مخلوط کن شروع به مخلوط کردن مواد می کنیم. در مرحله بعد، بخشی از  ترکیبات داخل ظرف را بر روی کیک قرار گرفته در قالب کمربندی ریخته و در کل سطح آن پخش می کنیم و به مدت 30 دقیقه به فریزر منتقل می کنیم.

مرحله آخر:

برای شکلات وسط و روی کیندر پینگویی ، 250 گرم شکلات تلخ تخته ای را داخل ظرفی ریخته و به آن 150 گرم خامه مایع با چربی 33 درصد و 50 گرم کره اضافه کرده و به مدت 2 دقیقه به مایکروفر منتقل می کنیم تا مواد داخل ظرف ذوب شوند. ظرف را پس از خارج کردن از مایکروفر، اجازه می دهیم تا ترکیبات داخل ظرف خنک شود. پس از خنک شود، حالا قالب کمربندی را از فریزر خارج کرده و ترکیب شکلات، خامه و کره را بر روی آن می ریزیم و در سطح آن پخش می کنیم. مجدد قالب را به مدت 30 دقیقه به فریزر منتقل می کنیم. پس از گذشت این تایم، ظرف را از فریزر خارج کرده و باقی ترکیبات پنیر خامه ای، پودر قند و … را بر روی آن ریخته و به طور کامل پهن می کنیم و در آخر، قسمت دیگه کیک را بر روی آن قرار داده و به مدت 30 دقیقه به فریزر منتقل می کنیم. پس از گذشت این تایم، کیندر پینگویی را از فریزر خارج کرده و روی آن را پر از شکلات کرده و تمام اطراف آن را با شکلات پر می کنیم و مجدد به مدت 30 دقیقه به فریزر منتقل می کنیم. پس از گذشت نیم ساعت کیندر پینگویی ما آماده شده و می توان آن را میل کرد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.