چطور در منزل کیت کت درست کنیم؟ (آموزش ویدئویی)

وبوتو
25 تیر, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
کیت کت

چطور در منزل کیت کت درست کنیم؟ (آموزش ویدئویی)

امروز در این ویدئو آموزشی طرز تهیه کیت کت سریع و خوشمزه را برای شما همراهان چوکوچاملی به اشتراک می گذاریم. هر کسی می تواند این دسر جذاب را درست کند. با این دستور می توانید به سرعت یک دسر خوشمزه بپزید که همه آن را دوست خواهند داشت. پس ویدیو را تا آخر ببینید تا روش درست کردن این دسر را یاد بگیرید.

مواد لازم:

وافل 10 عدد
600 گرم شکلات شیری
380 گرم شیر تغلیظ شده آب پز
100 گرم شیر تغلیظ شده یا همان شیر عسلی
50 گرم کره بادام زمینی
30 گرم کره

گام به گام با چوکوچاملی

مرحله اول

در این طرز تهیه کیت کت در ابتدا چند لایه وافل بسیار نازک و ترد را به اندازه قالب مستطیلی مورد نظرتان طبق ویدئو برش بزنید. ده لایه بزرگ مستطیلی کافیست. حالا چک کنید تا به اندازه قالبتان باشند

مرحله دوم

حالا یک کاسه بردارید و سیصد و هشتاد گرم شیر تغلیظ شده آب پز ، صد گرم شیر عسلی، پنجاه گرم کره بادام زمینی به همراه سی گرم کره را اضافه کنید. و با گوشتکوب برقی به خوبی میکس کنید تا کاملا یک دست شوند.

مرحله سوم

در این قسمت از طرز تهیه کیت کت به سراغ وافل های ترد و نازک می رویم. لایه اول را گذاشته و سطح روی آن را با یک لیسک کاملا با مواد مرحله قبل پوشش دهید. به ترتیب تمام لایه ها را به همین شکل مطابق فیلم با مواد میانی بپوشانید و بیسکویت ها را بچینید.

مرحله چهارم

در قسمت بعد از درست کردن این دسر خوشمزه ، مقدار صد گرم روغن داخل قابلمه بریزید و ششصد گرم شکلات تخته ای شیری را خرد کنید و داخل قابلمه بریزید. شعله را کم کنید تا به تدریج شکلات ها ذوب شوند. حالا یک لایه شکلات ذوب شده را کف قالب بریزید و داخل یخچال بگذارید تا کاملا سفت شود.

مرحله پنجم

حالا روی لایه سفت شده یک لایه نازک شکلات ذوب شده بریزید و روی آن وافل ها را بگذارید حالا تمام سطح را با شکلات پر کنید. طوری که روی وافل ها و کنارها کاملا پر شود. این مرحله را در قسمت های پایانی ویدئوی طرز تهیه کیت کت به خوبی مشاهده کنید. حالا با دقت دسر خوشمزه خود را از قالب بیرون بیاورید، برش بزنید و نوش جان کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.