آموزش درست کردن رولت بیسکوییت اورئو

وبوتو
7 مرداد, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

آموزش درست کردن رولت بیسکوییت اورئو

در این مطلب قصد داریم تا طرز تهیه دسر رولت بیسکوییت اورئو را آموزش دهیم. برای یادگیری روش درست کردن این دسر خوشمزه، با چوکوچاملی همراه باشید… .

طرز تهیه دسر رولی با بیسکوییت اورئو

برای درست کردن دسر رولی با بیسکوییت اورئو به مواد اولیه زیر نیاز داریم:

مواد لازم:

بیسکوییت اورئو: یک بسته 14 عددی
شیر: 4 قاشق غذاخوری

روش کار:

برای درست کردن رولت بیسکوییت اورئو ، ابتدا شروع به جدا کردن کرم از بیسکوییت می کنیم. حالا بیسکوییت ها را داخل کیسه ای ریخته و شروع به کوبیدن آن ها می کنیم. البته این کار را هم می توان با میکسر نیز انجام داد. کوبیدن را آنقدر ادامه می دهیم تا بیسکوییت ها کاملا خرد و پودر شوند. حالا بیسکوییت های اورئو خورد شده را داخل ظرفی ریخته به آن سه قاشق غذاخوری شیر اضافه کرده و شروع به ترکیب کردن آن ها تا به دست آمدن یک خمیر با کیفیت می کنیم.

در ظرفی دیگر کرم های جدا کرده از بیسکوییت را ریخته و به آن یک قاشق غذاخوری شیر اضافه کرده و با قاشق شروع به ترکیب کردن آن ها می کنیم تا کاملا یکدست و خمیری شکل شوند. حالا خمیر بیسکوییت اورئو را داخل کیسه قرار داده و با وردنه شروع به باز کردن آن می کنیم. پس پهن شدن خمیر، کیسه را پاره کرده و کرم را بر روی سطح آن مالیده و شروع به رول کردن خمیر می کنیم. رولت بیسکوییت اورئو را به مدت یک ساعت به فریزر منتقل می کنیم تا خمیر خودش را بگیرد. پس از گذشت یک ساعت رولت را از فریزر خارج کرده و با چاقو شروع به بریدن آن می کنیم. دسر رولی با بیسکوییت اورئو ما آماده شده و می توانید این دسر خوشمزه را به عنوان یک میان وعده میل کنید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.