روش درست کردن ترافل دست ساز اوریو

وبوتو
19 دی, 1399
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ترافل دست ساز اوریو

روش درست کردن ترافل دست ساز اوریو

در این مقاله از چوکومگ می خواهیم تا نحوه درست کردن ترافل دست ساز اوریو را آموزش دهیم. همچنین در انتهای مطلب نیز ویدئویی از روش تولید Oreo Truffle را قرار می دهیم. برای یادگیری این ترافل خوشمزه، با چوکوچاملی همراه باشید… .

آموزش درست کردن Oreo Truffle

برای درست کردن ترافل دست ساز اوریو به مواد اولیه ای نیاز است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

مواد لازم:

بیسکویت اوریو 24 عدد
پنیر خامه ای 170 گرم
شکلات سفید به مقدار لازم
شکلات دارک/شیری به مقدار لازم

روش کار:

برای درست کردن ترافل دست ساز اوریو، ابتدا 24 عدد بیسکوییت اوریو را داخل غذاساز ریخته و آن را روشن می کنیم تا کاملا بیسکوییت ها اوریو خرد شوند. در مرحله بعد، 170 گرم پنیر خامه ای را به بیسکوییت های داخل غذاساز اضافه می کنیم و مجددا آن را روشن کرده و می گذاریم تا کلیه مواد با یکدیگر کاملا ترکیب شوند.

بعد از ترکیب کامل مواد با یکدیگر، آن ها را داخل یک ظرف ریخته و آن را به مدت 30 دقیقه داخل فریزر می گذاریم تا مواد خودش را بگیرد. سپس مواد را از فریزر خارج کرده و حالا مقداری از مواد را برداشته و به صورت گلوله توپ گرد می کنیم. مجددا گلوله های درست شده را به مدت 30 دقیقه داخل فریزر می گذاریم.

پس از خارج کردن Oreo Truffle ها از فریزر، آن ها را داخل ظرف پر از شکلات سفید و شکلات دارک/شیری می اندازیم و کاملا آن را به شکلات آغشته می کنیم. می گذاریم تا شکلات ها سفت شوند و در ادامه برای زیبایی ترافل ها از یک قیف برای ریختن شکلات سفید و شکلات دارک/شیری بر روی Oreo Truffle ها استفاده می کنیم. ترافل دست ساز ما آماده شده و امیدوارم از خوردن آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.