روش درست کردن تارت گلابی

وبوتو
30 آبان, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
تارت گلابی

روش درست کردن تارت گلابی

در این مقاله قصد داریم تا طرز تهیه تارت گلابی را آموزش دهیم. همچنین ویدئویی از روش درست کردن Pear Tart قرار می دهیم. با چوکوچاملی همراه باشید… .

طرز تهیه Pear Tart

برای درست کردن تارت گلابی به مواد اولیه ای که در ادامه اشاره می کنیم، نیاز است:

مواد مورد نیاز برای خمیر:

آرد: 180 گرم
تخم مرغ: 3 عدد
شکر: 70 گرم
نمک: 2 گرم
کره پر چرب: 75 گرم
وانیل طبیعی: ½ قاشق چای خوری

مواد مورد نیاز برای کرم:

کره پر چرب: 110 گرم
شکر: 100 گرم
تحم مرغ: یک عدد
زرده تخم مرغ: یک عدد
آرد: 15 گرم
پودر بادام: 100 گرم
گلابی: 3 تا 4 عدد
لیمو: یک عدد

روش کار:

برای درست کردن خمیر تارت گلابی ، در اولین قدم 180 گرم آرد، 70 گرم شکر، 2 گرم نمک، 3 عدد تخم مرغ، ½ قاشق چای خوری وانیل طبیعی و 75 گرم کره پر چرب را داخل غذاساز ریخته و آن را روشن می کنیم تا خمیر تارت گلابی درست شود. خمیر را داخل سلیفون کشیده و به مدت نیم ساعت به یخچال منتقل می کنیم. پس از گذشت 30 دقیقه، خمیر را از یخچال خارج کرده و با وردنه شروع به پهن کردن خمیر می کنیم. قالب تارت را آماده کرده و خمیر پهن شده را داخل آن قرار می دهیم و به مدت 10 دقیقه به یخچال منتقل می کنیم.

برای درست کردن کرم روی تارت هلو، در ابتدا 4 عدد گلابی را پوست گرفته و به آن آب لیمو مالبده و گلابی به قطعات کوچک خرد می کنیم. در قدم بعدی، ظرفی را آماده کرده و 110 گرم کره را داخل آن ریخته و با همزن برقی شروع به همزدن کره می کنیم. در ادامه 100 گرم شکر را به کره اضافه کرده و مجدد شروع به همزدن می کنیم. سپس یک عدد تخم مرغ به همراه یک عدد زرده تخم را به ترکیبات داخل ظرف اضافه کرده و با همزن برقی، همزدن را ادامه می دهیم. در گام بعدی، 15 گرم آرد و 100 گرم پودر بادام را به ترکیبات داخل ظرف اضافه کرده و با لیسک شروع به ترکیب کردن آن ها با یکدیگر می کنیم.

قالب حاوی خمیر را آورده و کرم تارت گلابی را روی آن ریخته و پهن می کنیم. بر روی کرم گلابی های خرد شده را قرار می دهیم و قالب را به مدت 30 دقیقه و با دمای 180 سانتی گراد به فر منتقل می کنیم. پس از گذشت 30 دقیقه، تارت گلابی ما آماده شده است.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.