روش درست کردن ترافل دست ساز توت فرنگی با روکش شکلات

وبوتو
29 فروردین, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ترافل دست ساز توت فرنگی

روش درست کردن ترافل دست ساز توت فرنگی با روکش شکلات

در این مقاله از سری مقالات آموزش چوکوچاملی قصد داریم تا طرز تهیه ترافل دست ساز توت فرنگی با روکش شکلات را آموزش دهیم و همچنین در ادامه نیز ویدئویی از نحوه درست کردن Strawberries Truffle قرار می دهیم. با ما همراه باشید… .

طرز تهیه Strawberries Truffle

برای درست کردن ترافل توت فرنگی با روکش شکلات به یکسری مواد اولیه نیاز است که زیر به آن ها اشاره می کنیم:

مواد لازم

80 گرم توت فرنگی
20 گرم شکر
50 میلی لیتر خامه پر چرب
10 گرم عسل
150 گرم شکلات سفید
10 گرم کره
150 گرم شکلات شیرین

روش کار:

ابتدا 80 گرم توت فرنگی را از وسط خرد کرده و در داخل کیسه ای ریخته و 20 گرم شکر را به آن اضافه کرده و به خوبی آن ها را با هم ترکیب کرده و در فریزر قرار می دهیم. پس از خارج کردن توت فرنگی از فریزر آن را داخل ظرفی ریخته و بر روی شعله قرار می دهیم تا کاملا توت فرنگی له شود. حالا 50 میلی لیتر خامه و 10 گرم عسل را به ظرف حاوی توت فرنگی اضافه می کنیم.

در این مرحله 150 گرم شکلات سفید را خرد کرده و در ظرف بلوری ریخته و حالا ظرف را برای آب کردن شکلات به روش بن ماری بر روی ظرف پر از آب قرار می دهیم. حالا ترکیب توت فرنگی، عسل و خامه را به شکلات سفید آب شده اضافه می کنیم و شروع به هم زدن مواد با یکدیگر می کنیم. سپس 10 گرم کره را به ظرف حاوی ترکیبات اضافه کرده و مجدد شروع به هم زدن مواد می کنیم. حالا رنگ خوراکی قرمز رنگ را به ترکیبات اضافه کرده تا به یک رنگ خوش رنگی تبدیل شود.

مواد را داخل ظرفی ریخته و اجازه می دهیم تا خودش را بگیرد. پس از گذشت تایمی و منسجم شدن ترکیبات، آن را با چاقو تکه تکه کرده و هر تکه را با دست شروع به گرد کردن مواد می کنیم. سپس حالا توپ های ایجاد شده را به داخل فریزر منتقل کرده تا سفت شود.

برای روکش شکلاتی ترافل دست ساز توت فرنگی ، شروع به خرد کردن شکلات شیرین کرده و سپس به روش بن ماری شکلات ها آب کنیم. حالا ترافل ها از فریزر خارج کرده و با شکلات شیرین آب شده روی آن را می پوشانیم. Strawberries Truffle ما آماده است، امیدوارم از میل کردن آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.