روش درست کردن شکلات با تکه های توت فرنگی در منزل

وبوتو
1 آبان, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات با تکه توت فرنگی

روش درست کردن شکلات با تکه های توت فرنگی در منزل

در این مطلب قصد داریم تا روش درست کردن شکلات با تکه های توت فرنگی را آموزش دهیم. شما می توانید این نوع شکلات میوه ای را درست کرده و به دوستان خود هدیه دهید. برای یادگیری نحوه درست کردن Strawberry Chocolate با ما همراه باشید… .

طرز تهیه شکلات توت فرنگی

برای درست کردن Strawberry Chocolate به یکسری مواد اولیه نیاز است:

مواد مورد نیاز:

توت فرنگی: 8 عدد
شکلات تخته ای: 200 گرم
پسته: 10 عدد

روش کار:

برای درست کردن شکلات با تکه های توت‌فرنگی، ابتدا باید 8 عدد توت فرنگی را به ورقه های نازک برش بزنیم و آن ها را بر روی یک سینی می چینیم و توت فرنگی ها را برای خشک کردن آن ها، سینی را به مدت 60 تا 90 دقیقه و با دمای 100 درجه سانتی گراد به فر منتقل می کنیم تا کاملا خشک شوند. در قدم بعدی مغز را از پوست آن خارج کرده و پسته ها را تمیز می کنیم.

در مرحله بعدی، 200 گرم شکلات تخته ای را با چاقو خرد می کنیم و شکلات خرد شده را داخل ظرفی ریخته و به روش بن ماری شکلات را ذوب می کنیم. پس از ذوب کردن شکلات، ظرف را داخل ظرفی که حاوی آب و یخ است منتقل می کنیم تا کمی شکلات خودش را بگیرد. حالا قالبی را آماده کرده و شکلات را داخل آن ریخته و بر روی شکلات توت فرنگی های خشک شده و پسته را می چینیم. سپس قالب را به یخچال منتقل کرده تا شکلات خودش را بگیرد. شکلات با تکه های توت فرنگی آماده شده و  می توان آن را به قطعات کوچکتر برش زد. می توانید این شکلات زیبا و خوش طعم را در منزل درست کرده و برای دوستانتان هدیه ببرید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.