طرز تهیه شکلات دست ساز سورپرایزی

وبوتو
16 خرداد, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
طرز تهیه شکلات دست ساز سورپرایزی

طرز تهیه شکلات دست ساز سورپرایزی

در این مطلب از سری مطالب آموزشی چوکوچاملی قصد داریم تا روش درست کردن شکلات دست ساز سورپرایزی را آموزش دهیم و در ادامه نیز ویدئویی از طرز تهیه آن قرار می دهیم. با ما همراه باشید… .

روش درست کردن Surprise Chocolate

برای درست کردن شکلات دست ساز سورپرایزی به یک سری مواد اولیه نیاز است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

مواد لازم

50 گرم شکلات چیپسی تلخ
50 گرم شکلات چیپسی سفید
پودر هات چاکلت
مارشمالو

روش کار

برای درست کردن شکلات دست ساز سورپرایزی ابتدا باید ظرفی را برداشته و آن را پر از آب داغ کنیم. حالا شکلات چیپسی تلخ را داخل ظرفی ریخته و بر روی آب داغ قرار می دهیم تا به آرامی شل شود. پس از آب شدن شکلات های چیپسی، شروع به هم زدن آن ها کرده تا کاملا یکدست شوند. حالا شکلات تلخ آب شده را داخل قالب ریخته و کاملا آن را بر روی دیواره قالب پخش می کنیم. بعد از اتمام شکلات ها، اجازه می دهیم تا شکلات خودش را بگیر و در ادامه آن را از قالب جدا می کنیم. همین مراحل را با شکلات چیپسی سفید نیز انجام می دهیم.

پر کردن داخل شکلات سورپرایزی کاملا سلیقه ای است، اما در این روش برای پر کردن آن از مارشمالو و پودر هات چاکلت استفاده می کنیم. برای چسباندن دو نیم کره شکلات ها، لبه های آن را بر روی ظرفی داغ قرار می دهیم تا کمی آب شود و بعد به راحتی دو نیم کره را به هم می چسبانیم. برای تزیین آن نیز می توان از شکلات آب شده استفاده کرد.

برای استفاده از این Surprise Chocolate، آن را داخل لیوان قرار داده و بر روی آن شیر داغ می ریزیم. شکلات آب شده و پودر هات چاکلت در شیر حل می شود و یک هات چاکلت سورپرایزی خواهیم داشت.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.