طرز تهیه ترافل دست ساز تیرامیسو

وبوتو
5 دی, 1399
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ترافل دست ساز تیرامیسو

طرز تهیه ترافل دست ساز تیرامیسو

در این مطلب از چوکومگ قصد داریم تا روش درست کردن یکی دیگر از ترافل های دست ساز خوشمزه، یعنی ترافل تیرامیسو را آموزش دهیم. برای یادگیری آموزش تهیه Tiramisu Truffle ، با چوکوچاملی همراه باشید… .

نحوه درست کردن Tiramisu Truffle

برای درست کردن ترافل دست ساز تیرامیسو به یکسری مواد نیاز است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

مواد لازم:

پنیر ماسکارپونه 250 گرم
خاک قند 50 گرم
قهوه سرد 30 میلی لیتر
وانیل طبیعی یک قاشق چای خوری
لیدی فینگر یا کوکوی ساوویاردی 140 گرم

روش کار:

ابتدا 250 گرم پنیر ماسکارپونه را داخل ظرفی می ریزیم و سپس به آن 50 گرم خاک قند را اضافه کرده و شروع به هم زدن می کنیم تا مواد به خوبی با یکدیگر ترکیب شده و یکدست شوند. پس از ترکیب مواد با یکدیگر، حالا نوبت اضافه کردن 30 میلی لیتر قهوه سرد و یک قاشق چای خوری وانیل طبیعی به مواد داخل ظرف است. مجددا شروع به هم زدن مواد می کنیم تا ترکیبی یکدست و روان درست شود.

در قدم بعد، داخل یک غذاساز 140 گرم لیدی فینگر ریخته و دستگاه را روشن می کنیم تا کاملا به شکل پودر در بیایند. لیدی فینگر پودر شده را به مواد داخل ظرف اضافه می کنیم و مجددا شروع به هم زدن می کنیم. حالا ظرف را به مدت 30 دقیقه داخل فریزر گذاشته تا مواد خود را بگیرند.

پس از خارج کردن ظرف مواد از فریزر، مقداری از آن برداشته و مثل یک توپ گرد می کنیم. حالا توپ را در کف دست پهن کرده و در وسط آن مقداری شکلات می ریزیم و مجددا یک گلوله توپ درست می کنیم. در گام بعدی ترافل دست ساز تیرامیسو را داخل ظرف پر از پودر کاکائو ریخته و غلت می دهیم تا کاملا به پودر کاکائو آغشته شوند. ترافل ما آماده است، امیداورم از میل کردن آن لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.