روش درست کردن شکلات دست ساز تبلتی سفید

وبوتو
31 اردیبهشت, 1400
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
شکلات دست ساز تبلتی سفید

روش درست کردن شکلات دست ساز تبلتی سفید

در این مطلب از سری مجموعه های آموزش چوکوچاملی، قصد داریم تا روش درست کردن شکلات دست ساز تبلتی سفید را آموزش دهیم و همچنین در انتهای مقاله، ویدئویی از نحوه درست کردن White Chocolate قرار می دهیم. با ما همراه باشید… .

نحوه درست کردن White Chocolate

برای درست کردن شکلات دست سازتبلتی سفید به یک سری مواد اولیه نیاز است که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

مواد لازم:

نصف لیوان روغن نارگیل جامد
¼ لیوان خاک قند
¾ لیوان شیر خشک

روش کار:

برای شروع کار، به یک ظرف بلوری نیاز است تا آن را بر روی یک ظرف حاوی آب قرار گرفته بر روی شعله قرار دهیم. حالا به ظرف بلوری، نصف لیوان روغن نارگیل را اضافه می کنیم و اجازه می دهیم تا روغن نارگیل کاملا آب شود. حالا ¼ لیوان خاک قند و ¾ لیوان شیر خشک را به ظرف حاوی روغن نارگیل اضافه می کنیم و در ادامه شروع به هم زدن و ترکیب مواد با یکدیگر می کنیم و این کار را به خوبی انجام می دهیم تا به طور کامل مواد ترکیب شوند و به حالت خمیری شکل و روان در بیایند.

ظرف را از روی شعله برداشته و محتویات داخل آن را به قالب شکلات تبلتی می ریزیم و سپس قالب را به مدت یک ساعت به یخچال منتقل می کنیم. پس از گذشت یک ساعت، شکلات دست ساز تبلتی سفید را از یخچال خارج کرده و شکلات را از قالب خارج می کنیم. شکلات سفید تبلتی آماده شده است و می توانید از خوردن آن لذت ببرید. ویدئو نحوه درست کردن این نوع شکلات را برای یادگیری بهتر، در زیر نیز قرار می دهیم. امیدواریم تا این نوع شکلات را خودتان در خانه درست کرده و برای اعضای خانوادیتان سرو کنید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.