بهترین شکلات برای شما کدام است؟

وبوتو
28 دی, 1399
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
بهترین شکلات

بهترین شکلات برای شما کدام است؟

تا چند سال پیش تصور نمی شد که حتی خوردن بهترین شکلات نه تنها کار اشتباهی نیست بلکه می تواند تأثیرات بسیار ارزشمندی بر سلامت بدن داشته باشد. اما آیا هر شکلاتی ارزش میل کردن دارد؟ در این مطلب به شناخت بهتری از شکلاتها خواهیم رسید. با چوکوچاملی همراه باشید… .

شکلات می تواند یک درمانگر باشد

با توجه به تحقیقات انجام شده در سال های اخیر، ماده اصلی و پایه برای تهیه بهترین شکلات بسیار اهمیت دارد. ترکیب اصلی شکلات اصل دانهدههی کاکائو هستند و در ساخت آنها از شیر خشک، شکر یا هیچ افزودنی دیگری استفاده نمی شود.
مردم ساکن سواحل پاناما که جزو مردمانی هستند که بهترین شکلات ها را در دسترس دارند و به میزان بیشتری مصرف میکنند، طول عمر بیشتر، فشار خون مناسب، آمار حملات قلبی و سکته کمتری نسبت به ساکنین مرکز اصلی پاناما دارند. جالب است بدانید حتی آمار سرطان و دیابت نیز در میان آنان کمتر است.

شکلات اصل می تواند اثرات بسیار مطلوبی بر شاخص های سلامت قلب، از جمله سلامت عروق خونی و کلسترول خوب و… بگذارد.

کاکائو چگونه می تواند تأثیرات مطلوب بر سلامت بدن بگذارد؟

اگر بتوانید بهترین شکلات را تهیه کنید، شاید در یک کلام بتوان گفت بخاطر وجود فلاونول ها و خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد می توانید از گزند بسیاری بیماری ها مصون بمانید.
شاید دلیل اینکه شکلات جزو اصلی ترین منبع تغذیه سالم شناخته نشده است این است که در اشکال صنعتی، شکلاتها ترکیباتی از شکر و چربی و مقدار نامتعادل فلاونول ها می باشد و چنین شکلاتی نمی تواند غذای سالمی باشد. چنانچه بهترین شکلات انتخاب شود تمام مضرات کاکائو و شکلات ها زیر سوال می رود و فواید شکلات اصل نمایان می شود. بهترین شکلات ها را می توان از منابع دست ساز اصل و معتبری خریداری کرد که  علاوه بر استفاده از دانه های کاکائو، تمام افزودنی های آن اصل و غیر صنعتی باشند.

پیشنهاد می کنیم فواید شکلات تلخ در این مقاله مطالعه نمایید…. .

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.