شکلات بن بن چيست؟

- هدی سجادی 2020/08/20
شکلات بن بن

شکلات بن بن چيست؟

شکلات بن بن یکی از محصولات دست ساز و قالبی چوکوچاملی است که تنوع و طعم های بی نظیری دارد. در ادامه به معرفی مشخصات بیشتر این خوردنی های جذاب خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید… .

شکلات قالبی بن بن

شکلات Bonbon در قالب های مختلف و متنوع و در طرح ها و رنگ بندی های گوناگون تولید می شود. در چوکوچاملی شکلاتهای بن بن کاملا دست ساز در قالب های گوناگون و از شکلات واقعی یا ریل بلژیکی تهیه می شود. بعضی کارخانه ها نیز برای ساخت این محصول از دستگاه ها و قالب های مختلف استفاده می کنند ولی در اینجا طعم ها و طرح های خاص و از یاد نرفتنی با انواع شکلاتهای سفید، دارک و یا شیری با گاناش طبیعی توسط دستان هنرمندی انجام می شود که بنا به درخواست و سلیقه مشتری حتی بخش داخلی این محصول را نیز با فیلینگ ها، پرالین ها، مغزیجات، خشکبار و میوه های تازه مختلف پر می کنند و در قالب های گوناگون تحت نظر کارشناسان مربوطه و با رعایت تمام اصول بهداشتی تولید می کنند.

شکلات قالبی چیست

شکلات بن بن در واقع هر شکلاتی است که در قالب های مخصوص و معمولا پلی کربناتی تولید می شوند. ظاهر آنها کاملا مشخص است که ساختاری قالبی دارند، براق و درخشان هستند و به طور معمول نیز از شکلات واقعی یا همان شکلات ریل بلژیکی تهیه می شوند. در طراحی آن از رنگ های خوراکی اصل استفاده می شود و فیلینگ های داخلی نیز می تواند گاناش های شکلاتی، کاراملی، نسکافه ای و غیره باشد و یا از هر میوه طبیعی یا مغزیجات مختلف و حتی، عسل و نارگیل و زعفران و غیره استفاده شده باشد.

تنوع در محصولات

شکلات قالبی دست ساز چوکوچاملی تنوع بسیار بالایی همچون شکلات های، سورپرایزی، کهکشانی، بانی، رنگارنگ، کلاسیک، گلد لیزری و بسیاری طرح های دیگر همچون کلاه، اسب دریایی، ولنتاین، باران، قلب، سیگارت و غیره می باشد.