طرز تهیه بستنی شکلاتی ساده در خانه + ویدئو

وبوتو
18 تیر, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
طرز تهیه بستنی

طرز تهیه بستنی شکلاتی ساده در خانه + ویدئو

طرز تهیه بستنی شکلاتی آسان و سریع و خوشمزه را در این ویدیو به شما نشان می دهیم! در نهایت، پس از تماشای این ویدئو،  یاد خواهید گرفت که چگونه بستنی خوشمزه را به شکل توپ درست کنید، که خوردن آن بسیار راحت است! پس ویدیو درست کردن بستنی خانگی را تا آخر تماشا کنید تا بلافاصله این دسر خوشمزه را درست کنید و لذت ببرید! با چوکوچاملی همراه باشید… .

موارد مورد نیاز:

شیر 600 میلی لیتر
50 گرم شکر
نشاسته ذرت 40 گرم
شیرخشک 60 گرم
160 گرم شکلات
50 میلی لیتر روغن نباتی

بستنی توپی خوشمزه

این بستنی خانگی به شکل توپ است و طعم آن قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد! همه این دستور بستنی خانگی را نمی دانند، بنابراین با تهیه این دسر قطعا خانواده و دوستان خود را خوشحال خواهید کرد! حالا دیگر لازم نیست به خرید بروید یا بستنی سفارش دهید! بیاید تا مراحل طرز تهیه بستنی شکلاتی را با هم آموزش ببینیم.

مرحله اول

در مرحله اول از درست کردن بستنی خانگی ششصد میلی‌لیتر شیر را داخل قابلمه ای بریزید و پنجاه گرم شکر را نیز به آن بیفزایید. حالا چهل گرم نشاسته ذرت را نیز بیفزایید و با همزن دستی به خوبی هم بزنید تا ذره ای از آن باقی نماند.
حالا 60 گرم شیرخشک اضافه کنید و کاملا هم بزنید.

مرحله دوم

موادی که با هم ترکیب کردید را روی حرارت بگذارید و مرتب هم بزنید تا به جوش بیاید و غلیظ شود. در این مرحله از طرز تهیه بستنی شکلاتی اجازه دهید تا ترکیب شیری کاملا سرد شود و سپس با گوشتکوب برقی تمام مواد را مانند فیلم میکس کنید و داخل قالب نیم دایره بریزید. سطح رویی را صاف کنید و قالب را چند بار روی سطح صاف بکوبید تا حباب ها خارج شوند. قالب را به فریزر انتقال دهید.

مرحله سوم

در این مرحله از درست کردن بستنی خانگی مانند ویدئو سطح رویی را با چاقو کات کنید تا کاملا صاف شود. به این مرحله توجه کنید! شما باید با یک قاشق روی سطح بالایی جاده ای برای چوب بستنی ها باز کنید و داخل این قسمت حفر شده را با بستنی آب شده پر کنید. این کار را برای نصف بستنی ها انجام دهید و برای نصف دیگر کل سطح رویی را بدون حفر کردن با قاشق، فقط با بستنی آب شده پوشش دهید.

مرحله چهارم

در این مرحله از طرز تهیه بستنی شکلاتی چوب بستنی ها را در محلی که حفر کردید بگذارید و نیم دایره را روی دیگری بگذارید تا چوب بستنی وسط قرار بگیرید. دو نیم دایره را فشار دهید. و سپس داخل فریزر بگذارید

مرحله پنجم

یرای تهیه فراستینگ 160 گرم شکلات تخته ای  را همراه با روغن گیاهی روی حرارت ملایم بگذارید. تا کاملا رقیق شود. حالا از روی حرارت بردارید، وقتی خنک شد توپک های بستنی . را داخل این مایع شکلاتی غوطه ور کنید تا تمام قسمت های آن پوشش داده شود. مدتی داخل فریزر بگذارید و سپس نوش جان کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.